Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Király vagy koszi, természetesen ha megyünk akkor élnénk a lehetőséggel.

Sőt ebben a felállásban lehet, hogy a szállás terén is kérnénk majd segítséget.

Nos, a témához szólva: beszéltem az emberrel, szívesen segít amiben kell. Pl.: egyből mondta, hogy van ott magyar idegenvezetés, vagyis lehet kérni, ez mindig elérhető. Szállásban is segít, ha csoportosan mentek- mert ugye úgy mennétek- akkor a szállást is olcsóbban lehet lefoglalni, ezt mail-ben is tudja intézni. Szóval ha kérdés van az úttal kapcsolatban, lehet keresni. :lol:

Ja, még valami: nem messze-nincs 100km-re- a Wieliczkai sóbánya, amit már érdemes (és kell-saját tapasztalat) beleszámolni az útba. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mikor rendezted a szilveszteri bulival kapcsolatban az anyagiakat, volt-e szó zenei lehetőségről?Pendrive meg ilyenek.....?

Anyagiakat rendeztük, de zenei lehetőségről nem beszéltünk, mert Reni vitte el neki a zsugát.

Holnap emberibb időben felhívom és megkérdem.

Link to comment
Megosztás:

olrájt.Mert van egykét mix amire szívesen rázna a banda szerintem! :D A tulaj is addig ihatna kedvére! :)

Én megkérdem szívesen, bár szerintem mixet nem nagyon fog berakni.

Inkább pár számot kellene vinni, ami nekünk való. Azokat hamarabb be fogja rakni.

Link to comment
Megosztás:

Xrax lacitól van egy 1 órás remix, nagyon de nagyon jó.Retro kategória manapság már! :D

Én vágom , nekem is megvan és szeretem is.

Néhányszor csináltam régen én is házibuleet és mixeket én sem raktam be, mert nem látja az ember mi van benne,

Neki meg pláne idegen lesz és nem ismeri miből áll a mix.

Egy két szám szerintem még simán beleférhet, de mixre nem sok esélyt látok.

Link to comment
Megosztás:

Én vágom , nekem is megvan és szeretem is.

Néhányszor csináltam régen én is házibuleet és mixeket én sem raktam be, mert nem látja az ember mi van benne,

Neki meg pláne idegen lesz és nem ismeri miből áll a mix.

Egy két szám szerintem még simán beleférhet, de mixre nem sok esélyt látok.

Előtte oda kell neki adni, hallgassa végig, és ha tetszik, 23:00-tól éjfélig mehet, a népek meg táncolnak. :D

Link to comment
Megosztás:

Előtte oda kell neki adni, hallgassa végig, és ha tetszik, 23:00-tól éjfélig mehet, a népek meg táncolnak. :)

Beszéld le vele tesó :) 06 70/3621700

Mond, hogy Böddi Renáta névre van foglalva asztal. Böddi család jó barátja és biztos nem fog elhajtani :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.