Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Most akkor Kacsero vagy GSI Csabi? :icon13: Vagy lemaradtam valamiről? :)

Jaja, mivel nincs már Gsi, ezért már nem aktuális a GSiCsabi név, így visszavettem a Kacsero-t -_-

Nekem csak Csabi,kacsero felszereltséggel! :lol:

:D

Pontosítanák, Kedves Barátom: Kac-sero felszereltség <_<

Link to comment
Megosztás:

Szeretném kihirdetni, hogy a Kecskeméti szekció jótékonysági főzése

2010. november 10-én lesz a Wojtyla Barátság Központban. 6000 Kecskemét Egressy u. 5.

Ez egy ebéd elkészítése bográcsban kb 70-80 adag, mi visszük a bográcsot, krumplit meg ami kell

Johnnyval egy paprikás krumplit beszéltünk, Ő lesz a mesterszakács ha kap szabit ha nem akkor felhívom a főnökét :)

Gepi jön és még ki?

Kellenek autók a fotózásra, kellenek emberek segíteni de lesznek ott más aktivisták is.

Nekünk kell megfőzni, néhány adagot kiosztani, és kész.

Majd én meg Pisti mondunk beszédet.

1; Tomi

2; Gepard

3; Johnny?

4; Kacsero

Link to comment
Megosztás:

Szeretném kihirdetni, hogy a Kecskeméti szekció jótékonysági főzése

2010. november 10-én lesz a Wojtyla Barátság Központban. 6000 Kecskemét Egressy u. 5.

Ez egy ebéd elkészítése bográcsban kb 70-80 adag, mi visszük a bográcsot, krumplit meg ami kell

Johnnyval egy paprikás krumplit beszéltünk, Ő lesz a mesterszakács ha kap szabit ha nem akkor felhívom a főnökét :D

Gepi jön és még ki?

Kellenek autók a fotózásra, kellenek emberek segíteni de lesznek ott más aktivisták is.

Nekünk kell megfőzni, néhány adagot kiosztani, és kész.

Majd én meg Pisti mondunk beszédet.

1; Tomi

2; Gepard

3; Johnny?

4; Kacsero

:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.