Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Délután dolgozom a mai napon, kicsit én is késni fogok.

20:00 körül érek majd.

Holtegoldozol??20:00-ig?Mert ÉÉÉNN vagyok a délutános szakasz! :)

Azért meló után kinézek, és ha sikerül, akkor oda is érek majd 19:30-ra.S, miért ne sikerülne ugye?? :)

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy még van idő addig, de azért lenne kérdésem,a Cartársakhoz! Mivel én nem leszek se ma, se a jövő pénteki meeten! :)

Szóval a kérdésem az lenne a szekciótársakhoz, hogy a vadkerti talira pénteken eggyütt megy-e a csapat, vagy mindenki külön?

Mert ugye azért gondolom jó lenne együtt menni!(már aki péntektől jön kecsóról)

Ha esetleg ezt a mai, vagy a jövő pénteki meeten megbeszélitek akkor majd értesítsetek engem is, hogy miként döntöttetek!

Jó meetet mára! :)

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy még van idő addig, de azért lenne kérdésem,a Cartársakhoz! Mivel én nem leszek se ma, se a jövő pénteki meeten! :)

Szóval a kérdésem az lenne a szekciótársakhoz, hogy a vadkerti talira pénteken eggyütt megy-e a csapat, vagy mindenki külön?

Mert ugye azért gondolom jó lenne együtt menni!(már aki péntektől jön kecsóról)

Ha esetleg ezt a mai, vagy a jövő pénteki meeten megbeszélitek akkor majd értesítsetek engem is, hogy miként döntöttetek!

Jó meetet mára! :(

Üdv

Én szertnék lemenni péntek délelőtt mert mit csináljak itthon. Beszéltünk róla de még nincs eldöntve. Mivel a szállást csak 14 után foglalhatjuk el addog láblógatás a parton, fagyizás meg döglés :) szabadság!

Link to comment
Megosztás:

Én szertnék lemenni péntek délelőtt mert mit csináljak itthon. Beszéltünk róla de még nincs eldöntve. Mivel a szállást csak 14 után foglalhatjuk el addog láblógatás a parton, fagyizás meg döglés :) szabadság!

Szintén zenész!

10körül kelés,indulás 11körül,érkezés vadkertre 12körül,mivel ha jó idő lesz,letekert ablak,zene és lassan csapatok majd! :)

Fagyi,kaja és majd 14:00 körül kigurulunk majd!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.