Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Én is nagyon örültem, hogy lejöttetek és megtiszteltetek minket azzal is, hogy az első utatok Kecskemétre vezetett a géppel! B)

Kemény volt, hogy az 1,4-es fekete gép mellett elindultatok - amikor megjöttetek - és váltáskor lefújt a Turbo... jöttek oda a többiek (nem opelesek), hogy "hallottátok? Milyen hangja volt! Azt mondta "sssssszz"" :D

Viszont a fogyi überjó lett. :blink:
105 km/h-s átlagnál lehet is! :D

Jó volt, hogy lenéztetek! Várunk Titeket máskor is! ;)

Link to comment
Megosztás:

Na akkor netközelben ismét...

Nagyon jó volt lemenni, nagyon jóó kis társaság van ám Kecsón is...na meg volt showműsor is... :blink:

Legközelebb ha megyünk, viszünk ki széket meg kamerát és lecsüccsenünk a korforgalomszerű képződménybe ami tulképpen csak egy nagy kanyar B) , de ott tolja minden ember fia... :D

Link to comment
Megosztás:

Itt a következő:

http://disney.go.com/disneypictures/index.html klikk to Watch Trailer

A Verdák (Cars) című rajzfilm.

megnézhetnénk a moziban

erre nem reagált senki megnéztétek?

Bocsi... szóval tényleg jó pofa! :blink: Én is megnéztem a múltkori kis trailert! Zsííír! B)

Megbeszéljük, ha már játszák, hogy megnézzük-e és hogy mikor! :D

Link to comment
Megosztás:

A Soltvadkerti talival kapcsolatban beszéltem Tommal és azt mondta, hogy van előttünk egy csoport tehát a szállást csak 14h után lehet elfoglalni. Na ez nem vaj mert addig is volna mit csinálni, fürdés táblázás, zászlózás...etc.

Majd még pontosítunk.

Én mennék reggel 8-9körül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.