Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

köszi én fosok.

mondtam, hogy nem jó!

Mitől nem fosol?Ja bocs La Verdes pizza!Über Alles Über Alles La Verde!Kedves cartársak szeretnék mindenkit meg kérni mivel tegnap nem La Verdebe voltunk a lehetőségeihez képest mindenki dobjon fel egy jelképes összeget a pizzéria megsegítésére!Köszi :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mitől nem fosol?Ja bocs La Verdes pizza!Über Alles Über Alles La Verde!Kedves cartársak szeretnék mindenkit meg kérni mivel tegnap nem La Verdebe voltunk a lehetőségeihez képest mindenki dobjon fel egy jelképes összeget a pizzéria megsegítésére!Köszi :rolleyes:

A jó kis La Verdés tojáshéjas pizza minden pénzt megér :D

Nekem semmi bajom a kebabtól, sőt gondolkozom hogy ma is azt vacsorázok majd :P

Link to comment
Megosztás:

Mitől nem fosol?Ja bocs La Verdes pizza!Über Alles Über Alles La Verde!Kedves cartársak szeretnék mindenkit meg kérni mivel tegnap nem La Verdebe voltunk a lehetőségeihez képest mindenki dobjon fel egy jelképes összeget a pizzéria megsegítésére!Köszi :rolleyes:

Semmi gond nem volt a kajával,de...ugyanezt megkapod "máshol" pont fele ennyiért,van ilyen jó,2 perc alatt kész van és megtudnak jegyezni 6-7 rendelést is,mivel van papír meg toll a kezükben.

Szóval jó a hely,csak van még mit tanulniuk,pl a pita aljába először húst teszünk egy kis öntettel és rétegesen pakoljuk bele a cuccot.

Most Azt mondod túl kényes vagyok...nem,amúgy nincs gond a hellyel,csak vannak még "apróbb" hibáik.

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond nem volt a kajával,de...ugyanezt megkapod "máshol" pont fele ennyiért,van ilyen jó,2 perc alatt kész van és megtudnak jegyezni 6-7 rendelést is,mivel van papír meg toll a kezükben.

Szóval jó a hely,csak van még mit tanulniuk,pl a pita aljába először húst teszünk egy kis öntettel és rétegesen pakoljuk bele a cuccot.

Most Azt mondod túl kényes vagyok...nem,amúgy nincs gond a hellyel,csak vannak még "apróbb" hibáik.

Azért az mond már meg hol kapok 380-ért finomabb kebabot, mert már azonnal indulok is.

Úgy sem reggeliztem még.

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond nem volt a kajával,de...ugyanezt megkapod "máshol" pont fele ennyiért,van ilyen jó,2 perc alatt kész van és megtudnak jegyezni 6-7 rendelést is,mivel van papír meg toll a kezükben.

Szóval jó a hely,csak van még mit tanulniuk,pl a pita aljába először húst teszünk egy kis öntettel és rétegesen pakoljuk bele a cuccot.

Most Azt mondod túl kényes vagyok...nem,amúgy nincs gond a hellyel,csak vannak még "apróbb" hibáik.

Lehet van még mit tanulniuk de szerintem nagyon rendben van a kaja és a hely is!Viszont arra tényleg kíváncsi lennék én is hogy lehet fele ennyiért legalább ilyen jó kebabot kapni!Ezt oszd meg velem is!Mármint itt a városba!

Link to comment
Megosztás:

Lehet van még mit tanulniuk de szerintem nagyon rendben van a kaja és a hely is!Viszont arra tényleg kíváncsi lennék én is hogy lehet fele ennyiért legalább ilyen jó kebabot kapni!Ezt oszd meg velem is!Mármint itt a városba!

Írtam,hogy nem itt,pesten a bosnyák téren van egy hely,ahol 400-ért iszonyat jó gyrost lehet enni.

Mindegy nem kötözködöm,elmegy a hely,olyan 3 pontot adnék az estére a kiszolgálás miatt! :rolleyes:

Aki pedig ilyen kajától is fosik annak üzenem: felejtse el a ribancokat és éljen normális életet,ne keserítse meg bármilyen cafka! :D

Jah és engem megtanítottak elköszönni is! :P

Link to comment
Megosztás:

Írtam,hogy nem itt,pesten a bosnyák téren van egy hely,ahol 400-ért iszonyat jó gyrost lehet enni.

Azért a gyros, és a kebap nem ugyanaz ám :rolleyes:

Itt is kapsz gyrost már 500-ért :lol:

Aki pedig ilyen kajától is fosik annak üzenem: felejtse el a ribancokat és éljen normális életet,ne keserítse meg bármilyen cafka! :D

Jah és engem megtanítottak elköszönni is! :P

:D :P

Link to comment
Megosztás:

Azért némi külömbség van!Én se kötözködni akarok de nem írtad csak azt hogy máshol fele ennyiért kapni!A lényeg nekem jó volt a kaja is a hely is várni meg tudok mert nem rohanok sehova! :lol:

DE kötözködjééééééé :rolleyes: :D

Tényleg nem írta, hogy a nagy büdös P...-en, csak, hogy MÁSHOL!!! :P

Link to comment
Megosztás:

Sajna nem tudtam menni talira volt egy kis melóm amit nem tudtam lemondani, viszont előtte taliztam J0hnny-val.

Megvendélgeltek és isteni jót ettem, egyből kigyógyultam a megfázásból....mégegyszer köszönöm!!! :rolleyes:

Megleptél,de jó volt látni,gyere máskor is! :D

Link to comment
Megosztás:

Írtam,hogy nem itt,pesten a bosnyák téren van egy hely,ahol 400-ért iszonyat jó gyrost lehet enni.

Mindegy nem kötözködöm,elmegy a hely,olyan 3 pontot adnék az estére a kiszolgálás miatt! :rolleyes:

Mi most voltunk Renivel kebabért, és kb 3 perc alatt megkaptuk csomagolva a vacsinkat.

Szerintem te nem vagy szimpatikus első látásra a személyzetnek sehol és ezért bacarintanak ki veled :D

JAh és megnéztem, az alján is volt hús, ki is potyogott a pólómra. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.