Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Jó már az idő,ma menjünk oda!

Bár én moziba megyek 6-ra,majd egyszer odaérek.

ha nem valami romantikus filmet nézel akkor 1,5h tehát odaérsz ;)

persze ha mozi alatt lövés is lesz akkor csak arra figyelj, hogy azzal gyere ki akivel bementél B) B) :D

részemről ElBandi 19:30

Link to comment
Megosztás:

ha nem valami romantikus filmet nézel akkor 1,5h tehát odaérsz ;)

persze ha mozi alatt lövés is lesz akkor csak arra figyelj, hogy azzal gyere ki akivel bementél B) B) :D

részemről ElBandi 19:30

Indy Jones 4-et nézzük.

A sötétben való lövésre meg vigyázni kell,mert ha nem talál célpontot,az elég cikis! ;)

Link to comment
Megosztás:

megvolt az átadás, külön köszönet GSiCsabinak :D

Meg Reniek is, hogy jelenlétével kéviselte a női nemet. (az igeneket jobban szeretjük) :D

Amúgy mindenkinek köszöjünk, különösen azoknak akik tevőlegesen is hozzájárultak az esemény létrejöttéhez, a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Én is feleslegesen mentem, mert a végén nem lett "csoportkép" az autókról... :D

A végén nem lett, de az elején sem.

"csak" arról készült kép ahogy szedjük ki a cuccot a kocsiból.

Következőleg majd másképp hozzuk össze a forgatókönyvet. Amúgy a tv-sek miatt (mindenki hamarabb ott volt mint 14:00 óra) nem akartunk még, vagy 15 embert várakoztazni.

Senki nem jött feleslegesen, max nem került a fotóra. Legközelebb Csabi fog interjút adni. :D

Link to comment
Megosztás:

Következőleg majd másképp hozzuk össze a forgatókönyvet. Amúgy a tv-sek miatt (mindenki hamarabb ott volt mint 14:00 óra) nem akartunk még, vagy 15 embert várakoztazni.

Senki nem jött feleslegesen, max nem került a fotóra.

14.03-kor ott voltam...szvl, nem ezen múlt sztem.. de mind1 is... :D

Legközelebb Csabi fog interjút adni. :D

Tévedés...erre való az elnök... B)

Abba lesz még 1 pár kanyar, hogy én nyiltakozzak... :P ;)

Link to comment
Megosztás:

14.03-kor ott voltam...szvl, nem ezen múlt sztem.. de mind1 is... :D

Ezzel nem volt probléma tudtuk, hogy késhetsz, neked nem is hánytorgatta fel senki.

Mi voltunk ott hamarabb, meg a kórházi brigád. Egy darabig vártuk a tv-seket is, de mivel mindenki toporgott nem akartuk húzni az idegeket.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.