Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Van erről valahol valami részletesebb leírás?

1. Joe + Reni

2. Axxon + Adri (+Alíz <egyedülálló - ugye csatlakozhat? :) >

3. Turci + Hugi + barát

4. J0hnny

5. Gepard + Timi

6. Edit + Bazsi +Ákos

7. Losi + Timi

8. Tomi + Ági

9. Kacsero

10. Máté-Sebestyén

11. Józsi + Emese (kolléga, most végzett egy mixer tanfolyamot, nyugodtan lehet majd ilyen kérésekkel zaklatni)

12. Márk?

13. Sziszi? Más programuk van

14. Manta?

15. Straega? Éjfél után lehet benéz

16. Gabiék? Ha a Garaczi Gabiékra gondolsz, akkor megkérdeztem és még a kisgyerkőc elhelyezésén múlik.

17. Zsolti + Eszter? Ma megyek hozzájuk és megkérdem.

18.

19.

20.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor nézzük újra a szilveszteri listát:

1. Joe + Reni

2. Axxon + Adri (+Alíz <egyedülálló - ugye csatlakozhat? :) >

3. Turci + Hugi + barát

4.Kacsero

5. Gepard + Timi

6. Edit + Bazsi +Ákos

7. Losi + Timi

8. Tomi + Ági

9. Máté-Sebestyén

10. Józsi + Emese (kolléga, most végzett egy mixer tanfolyamot, nyugodtan lehet majd ilyen kérésekkel zaklatni)

11. Straega? Éjfél után lehet benéz

12. Márk?

13. Sziszi? Más programuk van

14. Manta?

15. Zsolti + Eszter? Ma megyek hozzájuk és megkérdem.

16. Gabiék? Ha a Garaczi Gabiékra gondolsz, akkor megkérdeztem és még a kisgyerkőc elhelyezésén múlik.

17.

18.

19.

20.

A menü pedig eldőlt, Vörösboros csülökpörkölt lesz. (vörösbornak egy üveg Hajósi Cabernet Savignon Signum-ot ajánlanék fel, melyet dr.Bábel Balázs Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye érseke tiszteletére palackoztak)

Éjfélkor virsli és pezsgő.

A lányokat kérem, hogy egy-egy tálca sütivel járuljanak hozzá a vacsihoz.

Italt mindenki olyat hozzon amilyet szeret, vagy meg akar osztani a többiekkel. (mondjuk ebből sosem szokott gond lenni)

A fejenkénti költségvetést előre láthatólag 1500-2000Ft körül saccolom. Pontos létszám esetén én is tudok majd pontosítani.

Zenét Joe szolgáltatja, Máté-Sebestyén klubtársunk felszerelésével. Ő még új klubtag, sokan most fogtok először találkozni vele.

Link to comment
Megosztás:

Azt azért jelezném, hogy az egyedülálló nem azt jelenti, hogy fűvel-fával kefél. Kedves, rendes, aranyos lány, teljesen normális erkölcsökkel, mielőtt még valaki félreértené az egyedülálló szó jelentését :D

Szerintem senki nem mondott ilyet... ;) Lehet kicsit túl lett lihegve ez a dolog... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.