Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

beszéltem Brigivel, megadta a nagymama számát, ahol el lehet érni Krisztiánt.

készítsünk róla képeket és hétfőn megírja a cikket hozzá.

Ki meg érte, ki vigyáz rá, ki viszi haza?

Axxon-ék elmennek érte, behozzák, de csak 2-3 óráig tudnak ott lenni, utána a hazaszállítást kellene valakivel megoldanunk.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem kár ezt így szétválogatni, majd meglátjuk ki hova megy szombaton.

Sajna holnap nem igen tudunk segíteni, mert meló után fél 5-re szelíden kell legyek.

Kb. 5x egyeztettem a villanyóra leolvasóval, de csak a holnapi dátomut tudtam vele megbeszélni.

Már küldtek egy pappert, hogy 1x voltak ott és nem bírták leolvasni a villanyórát, és ha még 1x előfordul akkor szerződés szegést követek el és felfüggesztik a szolgáltatást. Milyen kedvesek.

Lényeg, hogy csak 6-7 körül érek vissza, ha még kellek akkor megyek persze és segítek amit tudok.

Viszont szombaton megyünk Renivel és jön sógor is + 1 leányzó, ha minden igaz.

Link to comment
Megosztás:

Szombati előrejelzés:

Szombaton hajnalban nyugaton és délen még többfelé, másutt csak elszórtan várható további eső, majd délelőtt várhatóan fokozatosan megszűnik a csapadék. Nyugati-északnyugati szél mellett 10 és 14 °C közötti minimumokra van kilátás.

Én a magam részéről nem tudok érdemben nyilatkozni, lévén egy kolléga szabija miatt én péntek éjszaka is dolgozom.Annyit tudok megígérni, hogy amint felébredtem a délelőtt folyamán, becsatlakozom a csapathoz azt mejek ahova kell. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.