Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Bliztes hétvégére nem bérel ki a csapat egy nagy nyaralót a közelben és papa,mama gyerekek és mindenki egy helyen,egy házban nyomna egy hosszúhétvégét,néha meg átnéznénk bliztelni?

Hmm? :rolleyes:

Szerintem jó az ötlet, mi benne vagyunk, ha közösen bérelnénk ki 1 nyaralót...

nem sok kedvünk van sátorozni... főleg amilyen időjárások vannak mostanság... ;)

Link to comment
Megosztás:

Az ötlet jó, de én sajnos nem tudok semmi okosat mondani, mert elvileg akkor fogjuk a tetőt lecserélni a házon. (persze ha lesz segítség bőven akkor el is készülhet időben, főleg a bontáshoz, és a tetőfelrakáshoz kell)

Sajnos ez a gyerekek szabadidején múlott, nekik ebben az időpontban van tanítási szünet.

Ha addig elkészül akkor természetesen ott leszek, ellenkező esetben csak szombaton.

Link to comment
Megosztás:

Az ötlet jó, de én sajnos nem tudok semmi okosat mondani, mert elvileg akkor fogjuk a tetőt lecserélni a házon. (persze ha lesz segítség bőven akkor el is készülhet időben, főleg a bontáshoz, és a tetőfelrakáshoz kell)

Sajnos ez a gyerekek szabadidején múlott, nekik ebben az időpontban van tanítási szünet.

Ha addig elkészül akkor természetesen ott leszek, ellenkező esetben csak szombaton.

Szerintem szekcióilag lehet meg lehetne oldani ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szelídet sikerült Gepárdal közös erővel délelőtt lezsírozni.

A slalon pályás helyünkön már nincs hely, de a Szepi Kempingben lefoglaltam 7 faházat.

Gepád elvileg indít majd egy topicot ahol mihamarabb fel kellene íratkozni, mert jövő hét végéig kell fixálni a pontos létszámot és vinnem az előleget.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.