Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Nem gond,éjszaka utálom csak,amikor 3 tükörből csap a fény az arcomba.

Meg amióta a corsa seggébe belecsusztak eléggé figyelek erre. :)

Ezért jó hogy le van fóliázva az Astra!Tomié is vakított de felhúztam az ablakot és nem zavart!A belső tükörbe pedig egyáltalán nem volt zavaró!Köszi fólia nagy isten! :D

Link to comment
Megosztás:

Ezért jó hogy le van fóliázva az Astra!Tomié is vakított de felhúztam az ablakot és nem zavart!A belső tükörbe pedig egyáltalán nem volt zavaró!Köszi fólia nagy isten! :)

Sokat agyaltam én is fólián,de két dolgo tart vissza: nem szánok rá 20 ropit,sötétben szar tükörből tolatni.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell tükörből tolatni!Símán szépen ki lehet látni hátra sötétbe is csak meg szokás kérdése!Én legalábbis nem tükörből tolatok se nappal se sötétbe!Az igaz hogy éjszaka jobban kell figyelni oldalra kivilágítatlan biciklisre stb.De előnye is sok van azon kívül hogy jól néz ki!

Link to comment
Megosztás:

Nem kell tükörből tolatni!Símán szépen ki lehet látni hátra sötétbe is csak meg szokás kérdése!Én legalábbis nem tükörből tolatok se nappal se sötétbe!Az igaz hogy éjszaka jobban kell figyelni oldalra kivilágítatlan biciklisre stb.De előnye is sok van azon kívül hogy jól néz ki!

Hozzánk a mélygarázsba nem állsz le tükör nélkül! :)

Meg a facom költ rá 20 rugót,10-et se adnék érte,inkább veszek értelmesebb dolgot belőle a gépsasba.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem értelmetlen!De hát ki hogy gondolja! :)

Ha újra fóliáztatnám, én is egy fokkal sötétebbet tetetnék fel.

És a vezetés tényleg megszokás kérdése. Az első két hét furcsa, de utána hozzászoksz.

De ugye kinek a pap.....

Én tegnap a belső tükröt kapásból eltekertem, a külső meg nem zavart annyira.

Hazafelé én már majd elaludtam, de megérte lemenni, nagyon jó volt.

Link to comment
Megosztás:

Jó kis tali volt, igaz engem lefoglalt a "ámítástechnika" :)

Gepardnak is hoztam a mobilt csak elfelejtettem átadni.

Losinak hamarosan elkészül a Car300 line in végleges verziója ami sokkal jobb minőséget produkál össze sem lehet hasonlítnai az FM transzmitteres MP3-as kütyükkel. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.