Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Ma este Bundizhatnánk.Jó az idő.....

Vélemények? :)

Most voltunk arra, de sehol senki :D

Így rendeltünk egy pizzát és hazajöttünk.

Ma esti bulinak lőttek, mivel a fogam ellene volt, így valszeg holnap este megyünk pancsolni, ha túlélem az éjszakát ;)

Link to comment
Megosztás:

Friss infó, miszerint az éjszakai fürdőzés 19:30-kor kezdődik.Tehát kár elindulni 18:00-kor.Elég lenne egy órával később is.

Szerintem, jó úgy ahogy megbeszéltük, eddigi tapasztalatok alapján, sose sikerül mindenkinek odaérni a megbeszélt időben... ;) :)

Szvl, maradjunk a 18.00-nál, és majdcsak elindulnunk, nyugis tempóban... sztem...:D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem, jó úgy ahogy megbeszéltük, eddigi tapasztalatok alapján, sose sikerül mindenkinek odaérni a megbeszélt időben... ;) :)

Szvl, maradjunk a 18.00-nál, és majdcsak elindulnunk, nyugis tempóban... sztem...:D

Szerintem is!

6.kor tali, fel7-ig talán befut mindenki, aztán szép lassan átcsorgunk.

Link to comment
Megosztás:

Jó volt.Tetszett.Azért haza felé is csak sikerült tartani a konvoj dolgot......a sor végén átlag 120km/h, olykor bele csúsztam a 130ba is! :)

Jah,csak turczi miután benézte félegyházán a körforgót,utána ragadt rám,nem nagyon csípem,ha valaki közel jön hozzám...ha hugi nincs velem durván elléptem volna.

Link to comment
Megosztás:

Mi nagyon jól éreztük magunkat, köszi a lehetőséget! ;)

45 perc alatt már otthon is voltunk, hullafáradtan, éhesen stb. ;)

Ja, és a poén, hogy a Peti talált két ilyen véradós cetlit, amiről eddig azt hitte, hogy Mórahalomra szólnak, közben Majsára. :) :D

Szóval, ha legközelebb megyünk, beszállunk egy ilyen cetlivel, ha kell valakinek. :P

Link to comment
Megosztás:

Jah,csak turczi miután benézte félegyházán a körforgót,utána ragadt rám,nem nagyon csípem,ha valaki közel jön hozzám...ha hugi nincs velem durván elléptem volna.

Németország/Luxemburg felé biztos jobban kiismeri magát! :D

Ja, és a poén, hogy a Peti talált két ilyen véradós cetlit,

A dátumot azért nézzétek rajta, nehogy lejárjon! :)

Link to comment
Megosztás:

Jó volt.Tetszett.Azért haza felé is csak sikerült tartani a konvoj dolgot......a sor végén átlag 120km/h, olykor bele csúsztam a 130ba is! ;)

:P Bocs, én átlag 100 tempomattal jöttem, a régi 5-ön mentem 110-re fel... :)

Jah,csak turczi miután benézte félegyházán a körforgót....

Na, azon jót röhögtem, mert ott mi mentünk még 1 kört, és akkor láttam, hogy Turci nem jó helyen akart lefordulni, gondolom, nem látta, hogy merre tüntem el, és elment az első kijáraton.... :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Jah,csak turczi miután benézte félegyházán a körforgót,utána ragadt rám,nem nagyon csípem,ha valaki közel jön hozzám...ha hugi nincs velem durván elléptem volna.

Bocs de nem volt szándékos!De annyira közel nem voltam hogy idegesítő lett volna!A forgalom pedig azért forgalom mert autók mennek utánad! ;)Na ez csak vicc volt!Legközelebb kicsit jobban lemaradok!

Link to comment
Megosztás:

Bocs de nem volt szándékos!De annyira közel nem voltam hogy idegesítő lett volna!A forgalom pedig azért forgalom mert autók mennek utánad! ;)Na ez csak vicc volt!Legközelebb kicsit jobban lemaradok!

Nem gond,éjszaka utálom csak,amikor 3 tükörből csap a fény az arcomba.

Meg amióta a corsa seggébe belecsusztak eléggé figyelek erre. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem gond,éjszaka utálom csak,amikor 3 tükörből csap a fény az arcomba.

Meg amióta a corsa seggébe belecsusztak eléggé figyelek erre. :)

Most mondjam, hogy a Te lámpád is ugyanúgy ott "tolták a fényt az arcomba"a tükrökön keresztül? :D de nem annyira zavart, a középsőt kapásból, átállítottam ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.