Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Szóval akkor Majsa: Március 20.-a

Ki jön??

1. GsiCsabi

2. Warwolf+Timi+Flóra

3. Tomi023

4. Gepard

5. Corsarulez + Peti

6. Joee + Reni ( ha felszáradunk addigra a péntek esti buliból :) )

Ennyi?

Lassan aktuális lesz, meg kellene beszélni, mikor, és honnan is akarunk indulni... sztem... :D

Link to comment
Megosztás:

:)

Na, mégiscsak meggondoltad magad? :D

03.21.V.20H

Elmarad! - European Mantra

Elővétel: 1500 Ft

A fellépés napján: 1500 Ft

Elmarad! - European Mantra

A Borlai Gergő által alapított European Mantrában csupa hozzá hasonló nyitott, nagy tudású ˝zenebolond˝ játszik, akik pontosan tudják, hogy a zenét komolyan kell csinálni de sohasem szabad túl komolyan venni. Számaikban jól megférnek egymás mellett a mázsás metál-riffek, a fúziós jazz betétek, a tört ritmusok, rock dallamok és még megannyi más stílus

Kénytelen leszek a te rusnya ábrázatod nézni inkább...Mr. Kötözködő! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem szombaton délután meló van, így v.mikor csatlakozunk majd a csapathoz.Kérdés, mikor tudok megpattanni a melóhelyről.De 18:00-nál tovább nem szándékozom maradni. :)

Nekem is kellett volna menni szombaton, de nemet mondtam... :D

én amúgy sem tudnék hamarabb lelépni ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem szombaton délután meló van, így v.mikor csatlakozunk majd a csapathoz.Kérdés, mikor tudok megpattanni a melóhelyről.De 18:00-nál tovább nem szándékozom maradni. :D

:) Ez is változott. Délelőttös lesz. ;)

Szóval akkor Majsa: Március 20.-a

Ki jön??

1. GsiCsabi

2. Warwolf+Timi+Flóra

3. Tomi023

4. Gepard

5. Corsarulez + Peti

6. Joee + Reni ( ha felszáradunk addigra a péntek esti buliból smile.gif )

7. j0hnny

Link to comment
Megosztás:

Hány órára érjünk oda Majsára?A car utakon van egy óra is, mire Kőrösről odaérek.... :D

Szerintem, fél 8-ra ha odaértek, az jó, kb addigra mi is ott leszünk... :)

Ha addigra mégse érnénk oda, akkor álljatok sorba jegyekért, mert állítólag sokan szoktak lenni...

Link to comment
Megosztás:

Hány órára érjünk oda Majsára?A car utakon van egy óra is, mire Kőrösről odaérek.... :D

Soltvadkertnek, Tázlár felé kb. 40 perc normál tempóval.Kicsit gyorsabban 30 perc.... ;) Aztán át a vasúton, és az első nagy vasoszlopnál balra.Azon pedig addig menni, míg bele nem csatlakozik a Kiskunfélegyháza felé vezető útba amin a fürdő is van. ;)

Szerintem, fél 8-ra ha odaértek, az jó, kb addigra mi is ott leszünk... :)

Ha addigra mégse érnénk oda, akkor álljatok sorba jegyekért, mert állítólag sokan szoktak lenni...

Ilyenkor nem.Inkább szombat este, és olyankor is csak a nyitás pillanatában állnak sokan sorba.Utána nyugi van.20:00 körül pedig simán be lehet jutni, minimális várakozással.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.