Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Ha gondolod, elkísérlek, hogy NE FÉLJ egyedül... :cry: :P :)

Sztem csapatként hatékonyabbak tudunk lenni!Ha kell menni, szólj és mejünk! ;) ;) ;)

Melyik a király pizzéria? :lol:

Piac háta mögött abban a kis utcában amibe bekanyarodsz a Jókairól mikor a Bundihoz mész.Vagy a piacra.Vagy a Kaszap utcára.Vagy a Budaira......vagy a piactéri Univerbe! :P

Link to comment
Megosztás:

Azt a majsai dolgot ne hagyjuk szvsz. ki.Kis szerencsével az idő is jó lesz addigra. :lol: Ha meg v.kinek topogni támad kedve, nincs messze a bulibál! ;) Én anno jókat "csörögtem" ott, bár nyáron a nyitott rész volt az igazi királyság. :)

én megyek az tuti!!!

Link to comment
Megosztás:

Azt a majsai dolgot ne hagyjuk szvsz. ki.Kis szerencsével az idő is jó lesz addigra. :lol: Ha meg v.kinek topogni támad kedve, nincs messze a bulibál! ;) Én anno jókat "csörögtem" ott, bár nyáron a nyitott rész volt az igazi királyság. :)

Ezzel kapcsolatban, én már indítottam 1 listát, hogy ki is akar jönni ;) de eddig nem sok "jelentkező" van...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.