Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Azt hiszem , hogy már kérdeztem, de nem igen jött válasz.

Szilveszterre nincs igény házibulira?

Jelenleg mi nem igen tudjuk, hgoy hova megyünk de itthon ülni nem akarok.

Tavaly konzervgyárban voltunk, de nem a mi világunk.

Inkább egy jó kis házibuli, csak a kérdés hogy hol :huh:

Közben beszéltem egy két emberrel ez ügyben.

Jelenleg a ceglédi úton a Lesz Vigasz presszóban van egy ajánlat.

A helység ingyenes, és csak az ottani fogyasztást kell fizetni.

30-40 fő befogadására képes, de még beszélek a csókával a hétvégén.

Link to comment
Megosztás:

SRÁCOK!

Lehet kicsit későn jutott eszembe, de hamarosan itt az év vége,és ugyebár anno arról volt szó,

hogy minden év végén megtartjuk az ÉVADZÁRÓ szekciós vacsit!

Szóval, folytatjuk a hagyományt?

Mert ha IGEN, akkor lehet lassan intézni kéne a helyet, és az időpontot is fixálni,hogy mindenkinek jó legyen.

A csalánosiba,vagy esetleg valakinek van jobb ötlete, akkor ott?

Link to comment
Megosztás:

26.-27.-i hétvége nem jó?

Illetve az utána következő napok, persze akkor még akadhat olyan ember aki dolgozik.

Részemről jó... 18.-án dolgozok utoljára... :lol:

és a hely? jó a megszokott?

Fel kéne írni, kinek melyik időpont a jó, és hogy jó-e a csalánosi... :huh:

Link to comment
Megosztás:

26.-27.-i hétvége nem jó?

Illetve az utána következő napok, persze akkor még akadhat olyan ember aki dolgozik.

Nálunk úgy fest, hogy családi banzáj lesz 26-án is és 27-én is.

28-29-30-án meg dolgozunk mindketten.

Szóval nem sok a szabadidő, de ha lesz fix dátum megpróbálunk tenni az ügy érdekében.

Link to comment
Megosztás:

A sexciós vacsi természetesen engem/bennünket is érdekel, de az időpont egy újabb disznótor miatt kérdés.Akár csak a tor időpontja.Egyelőre.

A szilveszteri bulira viszont tennék ajánlást, mert tavaly mi nagyon jól éreztük magunkat a GAMF aulájában tartott buliban Pajáékkal.Szóval ha idén is lesz, részünkről oda mejünk.persze jobb lenne nagyobb társasággal menni, így ha v.ki gondolja ill. lesz idén is ott buli, sztem mehetnénk aki ráér és van kedve.

Vélemények?

Link to comment
Megosztás:

A sexciós vacsi természetesen engem/bennünket is érdekel, de az időpont egy újabb disznótor miatt kérdés.Akár csak a tor időpontja.Egyelőre.

A szilveszteri bulira viszont tennék ajánlást, mert tavaly mi nagyon jól éreztük magunkat a GAMF aulájában tartott buliban Pajáékkal.Szóval ha idén is lesz, részünkről oda mejünk.persze jobb lenne nagyobb társasággal menni, így ha v.ki gondolja ill. lesz idén is ott buli, sztem mehetnénk aki ráér és van kedve.

Vélemények?

1-2 szót küldj már pü.ben erről a GAMF-os buliról légyszi!

Kaja, árak, zene stb.

THX!

Link to comment
Megosztás:

1-2 szót küldj már pü.ben erről a GAMF-os buliról légyszi!

Kaja, árak, zene stb.

THX!

Ide is leírhatom.A beugróra nem emléxem, de olyan 7-8e.ft volt/kopf.Kaja jó volt, több féle menüből lehetett enni, bőséges mennyiségben.Tehát jóllakás rlz.Éjfélkor virsli.Inni is volt mit, de lehetett vinni is.Piát főleg, mert csak üdítőt adtak.....asszem.A zene eléggé retro volt még olykor nekünk is, de néha beugrott pár 90'-es évek eleji zene, szal aki akarta, jól érezte magát.

Jókedv volt, kultúrált szórakozás volt, szal remélhetőleg idén is meg lesz tartva, és mejünk......remélem...

Link to comment
Megosztás:

Ide is leírhatom.A beugróra nem emléxem, de olyan 7-8e.ft volt/kopf.Kaja jó volt, több féle menüből lehetett enni, bőséges mennyiségben.Tehát jóllakás rlz.Éjfélkor virsli.Inni is volt mit, de lehetett vinni is.Piát főleg, mert csak üdítőt adtak.....asszem.A zene eléggé retro volt még olykor nekünk is, de néha beugrott pár 90'-es évek eleji zene, szal aki akarta, jól érezte magát.

Jókedv volt, kultúrált szórakozás volt, szal remélhetőleg idén is meg lesz tartva, és mejünk......remélem...

Akkor ez hasonló, mint a konzervgyári szilveszter?!

Link to comment
Megosztás:

A tavalyi buli 5 kiló volt.A tányérok és poharak műanyagok voltak ,de nagyon jó fajtából.Egyszerű,és abszolút nem puccos buli volt.A zenészt néha le kellet volna cserélni,de egyébként jó buli volt....Vittünk sütit ,és kiegészítő piát is.

Link to comment
Megosztás:

A tavalyi buli 5 kiló volt.A tányérok és poharak műanyagok voltak ,de nagyon jó fajtából.Egyszerű,és abszolút nem puccos buli volt.A zenészt néha le kellet volna cserélni,de egyébként jó buli volt....Vittünk sütit ,és kiegészítő piát is.

Hát ez is lehet egy alternatíva, de majd még meglátjuk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.