Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Ha az a múltkori hely akkor inkább EB.

Ez a piac háta mögött van, a nyitott résszel szemben, ahogy jössz be a Jókairól, rögtön balra.Messze nem a Vacsi köz.

legyen EB aztán esetleg kerti, új a tulaj meg a dekor, egy osztálytársam üzemelteti.

Ma voltam ott anyukával enni, és hátt......a csapnivaló jelző illett a legjobban rá.Hiába a felszolgáló Kriszti személyes ismerete és varázsa, az étel.......hátt.....messze alul múlja a korábban megszokott minőséget.pedig nem v.mi bonyolult dolgot ettünk.......talán szerencsére.

Link to comment
Megosztás:

Így van, beszéltem Vele az előbb... holnap intéz szallagot a kocsikra...

A 15-óra nemkéső? amúgy nekem jó...

Csabi,Én és Gepi találkozunk 3/4 3-kor Csabinál onnan megyünk!Ha valaki jön akkor velük találkozhatunk a busz állomáson 15 órakor!Holnap elintézem hogy a koszorút amit a Club nevében csináltattam kivigyék és meg kérdezem be mehetünk e kocsival!Szallagokat pedig szintén intézem holnap!

Link to comment
Megosztás:

Csabi,Én és Gepi találkozunk 3/4 3-kor Csabinál onnan megyünk!Ha valaki jön akkor velük találkozhatunk a busz állomáson 15 órakor!Holnap elintézem hogy a koszorút amit a Club nevében csináltattam kivigyék és meg kérdezem be mehetünk e kocsival!Szallagokat pedig szintén intézem holnap!

Nem tudom srácok, de ha én családomban történne ilyen akkor nem biztos hogy örülnék ekkora herce-hurcának.

Szerintem egy koszorú, és 2-3 ember megjelenése a temetésen bőven szép gesztus.

Nem kell ezt túl ragozni (persze ez csak az én véleményem)

Link to comment
Megosztás:

Car-társak.

Akkor ma aki a széchenyiből indul a temetésre, talizzunk nálam a parkolóba, 14.45-kor, utánna meg megyünk a buszállomáshoz a kagylós benyakúthoz...15.00-ra!

14.00-ig nem leszek elérhető telón sem, mert éjszakás vok, és alszok :rolleyes:

Úgy néz ki csak 4-en megyünk!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.