Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Kicsit hosszúra sikeredett a családi skype esemény...nem is értem miért nem fért bele 1 órába az elmúlt 12 év történései. :huh:

Sajnos emiatt én is lemaradtam a megbeszélésről...de majd MSN-en vagy pü-ben elintézzük. ^_^

beszélnünk kell, na mi nem leszünk ilyen hosszúak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit hosszúra sikeredett a családi skype esemény...nem is értem miért nem fért bele 1 órába az elmúlt 12 év történései. :huh:

Sajnos emiatt én is lemaradtam a megbeszélésről...de majd MSN-en vagy pü-ben elintézzük. ^_^

Udi így olcsóbb és nem idő igényes annyira! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tomi annyit csinálj már meg légyszi,hogy az auchannak az emblémáját névvel együtt tedd már rá egy plakát erejéig hogy holnap ez a szuka lássa!Mert ezek nem normálisak ezen a téren!Csak 1 darabra tedd rá a nevét meg a lógóját!Köszi

oké.

Piac Rendben mienk a terület.

Rendőrség rendben, jönnek csak beszélnem kell a főkapitánnyal, hogy akkor mi is kell.

Link to comment
Megosztás:

Hun a klubelnök? :huh:

Elment nyaralni, de netközelbe került ezért figyeli az eseményeket.

A jövő héten kedden otthon leszek, már ha kellek.

Telón persze addig is elértek.

Tűzoltókkal beszéltem, jönnek, de hogy a hivatalos formáját is megadjuk a dolognak, írtam nekik mélt' az előbb.

Link to comment
Megosztás:

Hát srácok Auchan köszni szépen jól van,meg azt is gondoltunk rájuk!Elöbb kellett volna szólni nekik!Univer adna kosarat,de a szlalom győztes nem hiszem hogy örülne egy erős pistával teli kosárnak!Vodafone is azt mondta egy hónap a jóvá hagyása a dolgoknak időbe szólunk bár mibe segítenek ha tudnak!A többi holnap kiderül!A gumist érdekli,Bionet se mondott még nemet!

Link to comment
Megosztás:

tehát valaki segítsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most a marketinges nem elég kreatív? :huh: :lol:

A "te mit tudsz egy igazi versenypályán" szerintem jó bevezető szöveg lenne.

A kecskeméti gokartpálya ismét az autósoké lesz szeptember 12.-én.

A MOTE, és a KOMA ismét házigazdája lesz egy nagyszerű autós talákozónak.

A rendezvény középpontjában az egészség, a környezetvédelem, és az autós rutin feljesztése áll.

Programok: véradás, bioüzemanyag, szlalom, autózás a pályán, szimulátor, tűzoltók, rendőrök, és autómentők bemutatója, tuning, és veteránautó kiállítás, gyermekprogramok, és még sok stb.

Nézzétek át, írjatok hozzá!

A MOTE, és KOMA neveket lehet másképp is írni. Az aláhúzott mindenképp lényeges lenne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.