Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Figyeljünk a költségekre. az A/1-es papír plakátok kinyomtatása 2.400 Ft/db

a 4-5db 9600-12000 Ft.

Ezt én nem tudom finanszírozni, a Blitz után. Kérem a szekció vezetője és gazdasági vezetője beszélje ez meg!

Keresünk Pályanap szponzort! Ha csak 30 ezret ad az is kell!!!

Akkor legyen a Malomba 2-3 db az elég frekventált.

Link to comment
Megosztás:

vasárnap este 18 h meeting nálam a jókain!

- gyermekprogramok?

- szlalom terve (Gepard Csabi lemérték a pályát)

- pályán kívüli versenyek pontozása, díjazása

- ceremónia mester személye?

Jövő héten kellene menjünk kilincselni pár helyre Tomi!De majd holnap meg beszéljük!

Link to comment
Megosztás:

http://palyanap.com/M%e1sodik%20p%e1lyanap%20g%f6rbe.jpg

mindenki az aláírásába tegye be a palyanap.com-os linket! Xray hamarosan feltölt valami weboldalt. én csak ezt a képet tudtam feltenni :huh:

és kérek ide egy felragasztott hátsó szélvédőt! muti meg

Corsára nem raktam fel,visszadtam Pistinek,astrán fent van,de felül a piros résznél penderedik fel.

Szorólapok?

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Két probléma van így hirtelen, egyik hogy nem használunk szóközt meg ékezetet webcímben mert akkor ilyen kriksz-kraksz-os lesz a webcim mint a pályanapos banner esetében. (http://www.palyanap.com/M%e1sodik%20p%e1lyanap%20g%f6rbe.jpg)

A másik meg, hogy még mindig nincs összelinkelve a tárhely a domain-el, ami igen csak aktuális lenne már, mert addig hiába töltünk fel bármit nem fog látszani.

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Két probléma van így hirtelen, egyik hogy nem használunk szóközt meg ékezetet webcímben mert akkor ilyen kriksz-kraksz-os lesz a webcim mint a pályanapos banner esetében. (http://www.palyanap.com/M%e1sodik%20p%e1lyanap%20g%f6rbe.jpg)

A másik meg, hogy még mindig nincs összelinkelve a tárhely a domain-el, ami igen csak aktuális lenne már, mert addig hiába töltünk fel bármit nem fog látszani.

elküldtem a jahósra, elvileg minden kész az én webtárhelyemen van a pályanapos domain.

Xray is megkapta, ő is szerkeszt.

Link to comment
Megosztás:

Kissé túl variáltátok a dolgot, úgy látom. Nem értem miért kellett tárhelyet intézzek ha most meg a tiéden lesz a cucc. :huh:

te is intéztél tárhelyet? erről nem tudtam. Gepard azt mondta, hogy Pista elintézte a domaint, azt megvettük, és már csak tárhely kell.

Mondtam neki akkor tegyük az enyémre, úgy is van hely, és nem kerül pézbe.

De ez nem baj ugye :lol: ?

szeretném ha jönnél ma!

18:00 jókai

Link to comment
Megosztás:

Domain megvan.

Köllene IP cím hova mutasson, vagy név szerverek, amit hozzá lehet adni.

Az IP-vel kapcsolatban este fog a srác hívni, de most ő sincs itthon.

Ne hívjon küldje el mélben, ki tudja hol leszek este :huh: :lol: ^_^

Én ezt leveleztem le, és adtam meg Joe-nak, a többiről nem tudok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.