Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Ez valahogy nekem is megfordult a fejemben...

Szerintem beszélek Xray Dudival és ha szépen megudvarolom a srácot csinál egy bannert,hogy máris körbe lehessen reklámozni.

Kinyomtatjuk fekete fehérben kicsiben és én is szórhatom pesten(plázák) és otthon is szétlehet dobálno Carloék boltjában,Kis és társa,Tormási stb.

Nem hiszem,hogy bármelyikünknek szüksége van a helyi vagy nagyvárosi racsingolókra és balhés emberekre,még ha anyagilag fontos is lehet.

Teljesen egyetértek. Felesleges, a helyi racsingolókat beengedni.

pont ez az! ki kell termelni kb 350 ezret! ehhez kevés a 200 opel

Miből gondolod, hogy "csak" 200 opel fog eljönni? a 3 évvel ezelöttin voltak annyian... :(

SZVL jól gondoljátok át, én személy szerint, nem támogatom, hogy teljesen nyitott legyen a pályanap! :)

Link to comment
Megosztás:

Teljesen egyetértek. Felesleges, a helyi racsingolókat beengedni.

Miből gondolod, hogy "csak" 200 opel fog eljönni? a 3 évvel ezelöttin voltak annyian... :(

SZVL jól gondoljátok át, én személy szerint, nem támogatom, hogy teljesen nyitott legyen a pályanap! :)

Nekem az lenne az ötletem ezzel kapcsolatban, hogy meghívásos alapon, szólnánk néhány klubnak akik elhoznák a tagjaikat, és ők vigyáznának rájuk.

Audi, (vadkerti gumis, és társai), Fiesta, (öcsémék), Suzuki (Wolfi, Maci, SS...) Trabisok (Tomi) stb...

Főleg fronthajtásosakra gondolok, mert driftelni szigorúan tilos!

Link to comment
Megosztás:

Suzuki (Wolfi)

Annyira nem ismerem őket, hogy felelősséget is tudjak értük bizonyos értelmben vállani, és ha minden jól menne, lassan elvonatkoztatnék a márkától....

más:

A múltkori lelkes hajléktalankaland elkerülése érdekében nem kellene máshol tartani a mai meetet?Pl. Dómus parkoló, vagy ilyenek.....Csak egy 5let persze....

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Először is köszönöm, hogy ott lehettem Szelíden.

Másodszor mindenkit akit érint attól szeretnék elnézést kérni a szombati események miatt. Nem magyarázom a bizonyítványomat én választottam.

Harmadszor meg azért kérek elnézést hogy csak ilyen későn kérek elnézést. Az igazság az hogy még most is vörös a fejem ha eszembejut a dolog.

Negyedszer meg kárpótolok majd mindenkit amint erre lehetőségem van. :)

üdv

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Először is köszönöm, hogy ott lehettem Szelíden.

Másodszor mindenkit akit érint attól szeretnék elnézést kérni a szombati események miatt. Nem magyarázom a bizonyítványomat én választottam.

Harmadszor meg azért kérek elnézést hogy csak ilyen későn kérek elnézést. Az igazság az hogy még most is vörös a fejem ha eszembejut a dolog.

Negyedszer meg kárpótolok majd mindenkit amint erre lehetőségem van. :)

üdv

Egyik oldalról sajnállak,másik oldalról irigyellek,de tudod az asszony olyan,mint egy kert!Nyomlálni kell mert gazos lesz és a fejedre nő! :(

Mondjuk azért a sörért nagyon kár,meg amúgy sem tesz jót a hajnak! :P

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

koncentráljunk a pályanapra.

SOS kell egy meeting. Aki szeretne aktívan részt venni a szervezésben és a lebonyolításban az írja be magát ide!

1, Tomi

2, Gepard

3,

4,

5,

és mindenki hozzon még egy embert.

Meet nálam valamelyik este, akár péntek, de mindenki jöjjön el!

Joee vedd fel a kapcsolatot Sziszivel a palyanap.com miatt!

Kell az oldal!, indítsátok el!

Kinél vannak a pályabírós zászlók?

Link to comment
Megosztás:

koncentráljunk a pályanapra.

SOS kell egy meeting. Aki szeretne aktívan részt venni a szervezésben és a lebonyolításban az írja be magát ide!

1, Tomi

2, Gepard

3,

4,

5,

és mindenki hozzon még egy embert.

Meet nálam valamelyik este, akár péntek, de mindenki jöjjön el!

Joee vedd fel a kapcsolatot Sziszivel a palyanap.com miatt!

Kell az oldal!, indítsátok el!

Kinél vannak a pályabírós zászlók?

Matricát és szorólapot a héten nyomjad!

Elviszem pesten pár helyre!!!

Link to comment
Megosztás:

Aki szeretne aktívan részt venni a szervezésben és a lebonyolításban az írja be magát ide!

1, Tomi

2, Gepard

3, GSiCsabi

4, Joee + Reni

5,

Tomi:

palyanap.com úgy tudom mar elintézve, kellene egy programtervezet stb.

Szerintem Sziszi is segít aktívan mindenben, de megyek hozzá este és rákérdek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.