Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

GSiCsabi, pénteken éjszakás még, így valszeg, csak szombaton a délutáni órákban tudok oda érni :P

De a pizza ráér akkor is :(

warwol ish, de ha mákja van, akkor pénteken vissza tud menni délutánba, és élőhalottként végig is tudja csinálni.Ha megszívja és éjszakáznia kell, akkor az gáz.De a reményhal meg utoljára...... :)

Link to comment
Megosztás:

Pályanapos témába is lassan le kellene ülnünk megbeszélni a részleteket.... szerintem :)

A helyzet úgy áll hogy:

Szeptember 12 fix időpont.

Tűzoltók jönnek, véradás lesz, Füredi autósiskola jön, hozza az F Astra csúszós tréninges autóját, biztonsági öv tesztelőt, motor szimulátort,

de vele még tárgyalok.

Malom támogat némi reklámozási lehetőséggel,

Free Street jön, tuning autókat szereznek,

Rendőrséggel folynak a tárgyalások a C Vectrat valszeg kihozzák, és bonyolítanának egy OBB elméleti tesztet is amit kupákkal díjazunk.

Molnár Laci majd megint elszállítja a roncsot ami még nincs meg.

Tormási Úr anyagilag nem tud támogatni.

Kellenek még további kiállítók, csajok...és az egész nyílt lesz, nem csak opel.

Link to comment
Megosztás:

A helyzet úgy áll hogy:

Szeptember 12 fix időpont.

Tűzoltók jönnek, véradás lesz, Füredi autósiskola jön, hozza az F Astra csúszós tréninges autóját, biztonsági öv tesztelőt, motor szimulátort,

de vele még tárgyalok.

Malom támogat némi reklámozási lehetőséggel,

Free Street jön, tuning autókat szereznek,

Rendőrséggel folynak a tárgyalások a C Vectrat valszeg kihozzák, és bonyolítanának egy OBB elméleti tesztet is amit kupákkal díjazunk.

Molnár Laci majd megint elszállítja a roncsot ami még nincs meg.

Tormási Úr anyagilag nem tud támogatni.

Kellenek még további kiállítók, csajok...és az egész nyílt lesz, nem csak opel.

Bármiben kell segítség szólj! :(

Mutassuk meg megint mit tudunk! :)

Link to comment
Megosztás:

a következő szombat Morgó Csabinál!

Omega szerviz nekem :P

Csabival beszéltem ma, szerdán találkozunk és pontosítunk de részéről nincs akadálya.

Losi is biztosított a segítségéről,

Johnny úgy sem hagyja ki,

Udi? GsiCsabi?

Gepárd gondolom betonozni fog :(

van egy tálca adrenalin és veszek még udcsit, meg rendelek pizzát oké?

Péntektől - vasárnapig egy cégnél kell rendszert telepítenünk, sajnos nem tudok menni, Fx-et sem tudom befejezni (műszerfal beépítés) tegnap is 16 óráztam. :)

Link to comment
Megosztás:

:)

jó ötlet ez???? sok "baromarcú" ididóta kell oda???

Ez valahogy nekem is megfordult a fejemben...

Szerintem beszélek Xray Dudival és ha szépen megudvarolom a srácot csinál egy bannert,hogy máris körbe lehessen reklámozni.

Kinyomtatjuk fekete fehérben kicsiben és én is szórhatom pesten(plázák) és otthon is szétlehet dobálno Carloék boltjában,Kis és társa,Tormási stb.

Nem hiszem,hogy bármelyikünknek szüksége van a helyi vagy nagyvárosi racsingolókra és balhés emberekre,még ha anyagilag fontos is lehet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.