Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Uraim!

Pénteken beszélgettünk róla, hogy szervezhetnénk egy közös balatoni csúszkálást, esetleg ottalvásos megldással.Ilyenkor amúgy sem túl drága a szállás.Addig kellene megjátszanunk, amíg ugye van min csúszni.Felmerült továbbá az is, hogy lehetőleg hónap elején, fizu után legyen.

Szóval várom az 5leteket, hogy mikor és hogyan.

Sztem február, fizetés utáni 7végéje, tehát v.mikor február 14-15 magassága jöhetne szóba......

Link to comment
Megosztás:

Uraim!

Pénteken beszélgettünk róla, hogy szervezhetnénk egy közös balatoni csúszkálást, esetleg ottalvásos megldással.Ilyenkor amúgy sem túl drága a szállás.Addig kellene megjátszanunk, amíg ugye van min csúszni.Felmerült továbbá az is, hogy lehetőleg hónap elején, fizu után legyen.

Szóval várom az 5leteket, hogy mikor és hogyan.

Sztem február, fizetés utáni 7végéje, tehát v.mikor február 14-15 magassága jöhetne szóba......

Én benne lennék... B)

Link to comment
Megosztás:

Ma délután, Joee-val taliztam, a Mária krt-on, kicsit gyorsultunk a kutiig, de lemaradt... :lol: :)

Én nem is vagyok olyan. Meg hát mit is akarhatnék a "nagyerős" dieselemmel... ;)

Szóval várom az 5leteket, hogy mikor és hogyan.

Mi is benne lennénk, bár csúszkállni nem nagyon tudok :blush:

Kérdés Reni beosztása inkább, de ha már tuti a dátom akkor max rákérdezünk.

Bár most rakták át a metróban vevőszolgálatosnak, így új főnők stb.

Meglátjuk...

Ma láttam Joeet & Renit a metróban... már mentek kifelé,a biztonsági őr intenzív figyelése mellett... B)

1-2 őr figyel rendesen, mivel ott dolgozik asszony és jóbavan a pénztárosokkal, nehogy máshogy számoljanak nekünk :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.