Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Ha jól emléxem, volt róla szó, hogy 28.-án mejünk szalonnát sütni Kadafalvára.

Eddig Udi mondta, hogy nem ér rá, Tomi megy plattenzéhez, Gepárdnak is necces a dolog, Paja nem szólt még a témához, szóval én amondó lennék, hogy ha más is úgy gondolja persze, akkor még "időben" le kellene mondani ezt a dolgot.

Vélemények?

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emléxem, volt róla szó, hogy 28.-án mejünk szalonnát sütni Kadafalvára.

Eddig Udi mondta, hogy nem ér rá, Tomi megy plattenzéhez, Gepárdnak is necces a dolog, Paja nem szólt még a témához, szóval én amondó lennék, hogy ha más is úgy gondolja persze, akkor még "időben" le kellene mondani ezt a dolgot.

Vélemények?

Én ráérek,de akkor legyen vasárnap vagy péntek este.

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emléxem, volt róla szó, hogy 28.-án mejünk szalonnát sütni Kadafalvára.

Eddig Udi mondta, hogy nem ér rá, Tomi megy plattenzéhez, Gepárdnak is necces a dolog, Paja nem szólt még a témához, szóval én amondó lennék, hogy ha más is úgy gondolja persze, akkor még "időben" le kellene mondani ezt a dolgot.

Vélemények?

Jó lenne tényleg eldönteni, mert a Tibi vár minket... :rolleyes:

ma is mondta, hogy akkor a szombatot el ne felejtsem... ;)

Link to comment
Megosztás:

Szóval... :rolleyes:

Ma mondtam Tibinek, hogy nem akarnak sokan jönni,mert egyéb elfoglaltságuk van...

Mondta nekem, hogy Morgó+család mennek... mert volt náluk, és megbeszélték már...

Erre felhívta Losi, aki a telóban aztat mondta Neki, hogy akkor jön(nek) ő(k) is!

Szóval,én is megyek.. és a jól veszem ki az előbbiekből, akkor JOhnny is fixre jön... ;)

Úgy gondolom, hogy akkor aki jön, azokkal talizzunk 15.45-kor agroker bolt előtt az izsákin, és együtt kimegyünk..

Vélemény??

Link to comment
Megosztás:

Szóval... :rolleyes:

Ma mondtam Tibinek, hogy nem akarnak sokan jönni,mert egyéb elfoglaltságuk van...

Mondta nekem, hogy Morgó+család mennek... mert volt náluk, és megbeszélték már...

Erre felhívta Losi, aki a telóban aztat mondta Neki, hogy akkor jön(nek) ő(k) is!

Szóval,én is megyek.. és a jól veszem ki az előbbiekből, akkor JOhnny is fixre jön... ;)

Úgy gondolom, hogy akkor aki jön, azokkal talizzunk 15.45-kor agroker bolt előtt az izsákin, és együtt kimegyünk..

Vélemény??

és ez melyik nap?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.