Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Én arra gondoltam, hogyha találnánk egy placcot, ahol tudnánk rendezni egy ilyen talit - itt Kecskemét környékén - akkor oda összeszervezhetnénk egy kis összeröfit.

Szociális helyiség és valami étterem a közelben alapkövetelmény.

Wéber tanya?

Link to comment
Megosztás:

Én mondjuk kicsit közelebbre gondoltam.

Mondjuk a Gokart pálya nagy királyság lenne... csak annak ugye ceffet drága a bérlése. :huh:

Ez a közelebb dolog is relatív, autópályáról nézve nem biztos hogy közelebb. :lol:

Menny pénz most a bérelni a go-cart pályát? 200.000eFt?

Link to comment
Megosztás:

Ez a közelebb dolog is relatív, autópályáról nézve nem biztos hogy közelebb. :huh:

Menny pénz most a bérelni a go-cart pályát? 200.000eFt?

Tavaly, hogy megkérdeztem, ca. 250e volt. (ugy emlékszem)

De, akkor még más volt a tulaj...

Viszont még futok ez ügyben egy kört...

Link to comment
Megosztás:

Csak, ha Tős-ben van, az már megint olyan, mint Soltvadkert, meg Szelíd, nem? :huh:

Mellesleg lesz az idén Szelídi tali?

Szerintem nem olyan mint szelíd, de ez csak az én véleményem.

Ez egy 1 napos rendezveny lenne, max egy ebeddel egybekotve gondolom.

Ott eselteg el lehet menni, fagyizni, biliardozni stb

Kint a szabadban rohangálhatnak a gyerkőcök, gondolva a családosokra.

Ez csak egy ötlet. Én pici agyamból jobb nem bukkant elő :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Esetleg lehetne reptéren is tartani ott van hely bőven, kaja is megoldható.

A jakabszállási reptér az nagyon király, de a matkópusztai sem rossz, a félegyházi kissé leharcolt de az is jó.

Matkópusztai ténleg jó. Ott már jártam :huh:

Link to comment
Megosztás:

A Matkói elég mélyen bent van... de a Vlaszák kint van egyáltalán most vagy a sitten ül?

Amikor én legutoljára voltam ott bent (ca. 2-3 éve) akkor olyan volt az út, hogy sokan nem tudtak volna bejönni az autójukkal.

A Jakabi nagyon jó minőségű és szép terep. Épp a hétvégén voltam ott.

A gond a repterekkel, hogy szerintem nagyon féltik ezeken a helyeken a füvet, nem? :huh:

A jakabi reptér tényleg klassz. Meg lehetne kérdezni az öreg Csík-et...

Link to comment
Megosztás:

A Matkói elég mélyen bent van... de a Vlaszák kint van egyáltalán most vagy a sitten ül?

Amikor én legutoljára voltam ott bent (ca. 2-3 éve) akkor olyan volt az út, hogy sokan nem tudtak volna bejönni az autójukkal.

A Jakabi nagyon jó minőségű és szép terep. Épp a hétvégén voltam ott.

A gond a repterekkel, hogy szerintem nagyon féltik ezeken a helyeken a füvet, nem? :huh:

A jakabi reptér tényleg klassz. Meg lehetne kérdezni az öreg Csík-et...

Most, hogy mondod ténleg sok a földút a matkói reptérig :lol:

Ha láttok fantáziát a Tőserdei dologban, pénteken Sziszivel leugrunk és utánna érdeklődünk a dolgoknak.

Link to comment
Megosztás:

Tőserdő szerintem is jó ötlet.... :)

Esetleg a Vízműves üdülőt megkérdezhetem ha gondoljátok....

A parkoló kicsi..de a főutcán van (ami a hídhoz vezet.) a fagyizó "Fölött" (Nagy terméskő kerítés)

...Konyha -toalett-miegymás megoldható... :D

1 bökkenő van csak, nyáron csereüdültetés van ilyenkor pici az esély ,hogy szabad.... :huh:

De 1 próbát mégis megér, ha tudunk időpontot....

Télen szoktunk itt tartani szülinapot ...stb.

....jelképes összegért 1 egész hétvégére.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem érdemes minél több helyet megkérdezni, és az ajánlatok közül választani.

Ne az legyen, mint az évnyitónál, hogy szerintem ezt meg azt, hanem aki érzi magát valakinek, és van ötlete az menjen oda és nézze is meg. Esetleg fotózhat is és megnézük valamelyik pénteki talin, utána döntünk.

Valszeg most pénteken nem tudok talira menni, de jövő pénteken meg biztosan nem.

Link to comment
Megosztás:

Speed!

Csak a kifutópályát féltik oda nem lehet bemenni, de viszont van nagy parkoló és ott van az Aero Hotel amiben van étterem is.

Azért az a beton parkoló nem túl nagy! Elfér néhány tucat autó persze... de azért ilyenkor nem baj, ha van körülöttük hely is mozogni... De ha ott a fűre valahol rámehetnénk, az klassz lenne.
Link to comment
Megosztás:

A Matkói platz jó, a nyűgözőknél szerintem simán lehetne parkolni, de az oda vezető út viszont kriminális... :huh:

Mondhatjuk így is.Sztem lehet, hogy Tőserdő lenne a megfelelő, esetleg Szelid.Annak hangulata van.Persze egy reptér is klassz dolog, de mivel Haga már nem fórumozik aktívan, sztem a Kméti reptérlátogatásról lemondhatunk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.