Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Ahogy jön a jóidő egyre többen leszünk.

Beszélnünk kellene, majd egy újabb szekció fényképről is amelyiken szerepel a kibővült társaság, teljes létszámban.

Ha lehet majd akkor csinálni a fotót, ha otthon leszek én is?! :D

Időpontok: Április 12-18

Június 01-06

THX! :D :blink: B)

Link to comment
Megosztás:

Akkor legyen a fotózás 14, 15 vagy 16-án, addigra Udi mester is elkészül ugye?

Igaz hogy húsvét lesz de Kacsero is itt tud lenni.

Tegnap megint jó sokan voltunk.

Ahogy eszembe jutnak: Tomi023, Agressor, Speed, Morgó, Berlina, Udi, Pjoc, J0hnny, Paja, Joee + haverja ( nem tudom a nevét), plusz még egy coupés cartárs (őt sem ismerem)

Ha valakit kihagytam szóljon!

Ki jut eszébe először? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Húsvét első és második napján valszeg nem leszünk itthon.

Szal ha lehet elötte légszike.

Szerintem lehetne Pénteki nap hamarabb a meet (de ugy ilyenkor még nagyobb a nyüzsgés)

Esetleg szombatra átrakni, vagy akkorra is szervezni egyet a tesco parkolóban vagy valami jó nagy placcon.

Link to comment
Megosztás:

Húsvét másnapján énsenem vagyunk itthon, de előtte jó.Gyakorlatilag elvileg B) bármikor! :D

De pl. ilyen homológ platz van pl. a Sportpálya előtt és a Nyíri úti kórház parkolójában, ami a szabadidőpark oldalában van.S, akkor nem látszanak a mindenféle feliratok!1nek jó szvsz :blink:

Link to comment
Megosztás:

Húsvét másnapján énsenem vagyunk itthon, de előtte jó.Gyakorlatilag elvileg B) bármikor! :D

De pl. ilyen homológ platz van pl. a Sportpálya előtt és a Nyíri úti kórház parkolójában, ami a szabadidőpark oldalában van.S, akkor nem látszanak a mindenféle feliratok!1nek jó szvsz :blink:

Jónak tünnek az ötleteid clubtárs :D

Link to comment
Megosztás:

Húsvét másnapján énsenem vagyunk itthon, de előtte jó.Gyakorlatilag elvileg B) bármikor! :D

De pl. ilyen homológ platz van pl. a Sportpálya előtt és a Nyíri úti kórház parkolójában, ami a szabadidőpark oldalában van.S, akkor nem látszanak a mindenféle feliratok!1nek jó szvsz :blink:

A húsvét nekem sem jó (megyek horgászni), de a többi nap bármikor!

A helyszinekkel egyetértek Wolfi ajánlásaival! :D

Gondolom majd a pénteki meeten egyeztetünk! ;)

Link to comment
Megosztás:

1. Joee: péntek , szombat

2. Kacsero: péntek, szombat

3. Paja: Csak péntek jó...

4. J0hnny: péntek 18:00 után, szombat ok

5. Endyka: péntek, szombat du: OK!

6. Gepard bármelyik nap ok.

Ha Paja nem tud jönni akkor a párja is kihozhatja a kocsit! ( nem esszük meg )

A kápolna rét sem rossz, én valamelyik nap ott fotóztam a füvön ültetés után.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.