Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Vasárnap jön valaki squasholni, vagy megint csak nekem lett lefoglalva a pálya?

Kicsit elszállt az agyam amikor nem jött senki. Csak azt nem értem, hogy akkor minek lett a szerda is lefoglalva? J0hnny meg Paja legalább szólt, hogy nem jönnek.

Én vasárnap tuti megyek!Számíthatsz rám! ;)

Szerdán is mentem volna,de meló miatt nem ment! :)

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap jön valaki squasholni, vagy megint csak nekem lett lefoglalva a pálya?

Kicsit elszállt az agyam amikor nem jött senki. Csak azt nem értem, hogy akkor minek lett a szerda is lefoglalva? J0hnny meg Paja legalább szólt, hogy nem jönnek.

Vasárnap én is tudok menni, de csak 15:45 ig maradok.... :D

Addigra úgyis elverek mindenkit... ;) :blink: B) :D

Nagyon klassz volt Jokka Turbó Cupee-ja... ;)

Link to comment
Megosztás:

Örültem én is nagyon, hogy Jokka elfogadta a meghívást és benézett! ;)

És kellemes meglepi volt, hogy Zsolt is megjött a fekete coupe-val! ;)

Egész szépen összejöttünk! B)

... hogy nem igazán üvöltött a mocija, ellenben az 1.8-al, viszont mint egy nyíl, kb. úgy lépett.

:D :blink: :D

Jó ez nekem... ;)

Link to comment
Megosztás:

:D :blink: :D

Jó ez nekem... ;)

Egy szóval nem mondtam, hogy "bezzeg az egynyóc", mert azt a mocit én is elfogadnám a fehér orrába, hanem a két motor (2.0T vs. 1.8) közötti különbségre próbáltam utalni, hogy adott körülmények között hogyan viselkedik az egyik, és hogyan a másik.

Amúgy abban a Turbóban még az a legdurvább, hogy mellé érve meg nem mondaná a laikus racer, hogy biz' az ott egy meglepiverda! B)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy abban a Turbóban még az a legdurvább, hogy mellé érve meg nem mondaná a laikus racer, hogy biz' az ott egy meglepiverda! :D

Na de ilyen "meglepiverda" azért még készül egy pár idén. B) :blink:

És akkor majd a Turbósok is nézelödhetnek. :D

Link to comment
Megosztás:

Egy szóval nem mondtam, hogy "bezzeg az egynyóc", mert azt a mocit én is elfogadnám a fehér orrába, hanem a két motor (2.0T vs. 1.8) közötti különbségre próbáltam utalni, hogy adott körülmények között hogyan viselkedik az egyik, és hogyan a másik.

Amúgy abban a Turbóban még az a legdurvább, hogy mellé érve meg nem mondaná a laikus racer, hogy biz' az ott egy meglepiverda! B)

...hogyan az egyik és hogyan a másik? Kérdezd meg Jokkát a gyorsulásunkról az buszállomás előtti rendőrlámpától! :D :blink:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megint jó sokan voltunk.

Ahogy eszembe jutnak: Tomi023, Agressor, Speed, Morgó, Berlina, Udi, Pjoc, J0hnny, Paja, Joee + haverja ( nem tudom a nevét), plusz még egy coupés cartárs (őt sem ismerem)

Ha valakit kihagytam szóljon!

Ahogy jön a jóidő egyre többen leszünk.

Beszélnünk kellene, majd egy újabb szekció fényképről is amelyiken szerepel a kibővült társaság, teljes létszámban.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megint jó sokan voltunk.

Ahogy eszembe jutnak: Tomi023, Agressor, Speed, Morgó, Berlina, Udi, Pjoc, J0hnny, Paja, Joee + haverja ( nem tudom a nevét), plusz még egy coupés cartárs (őt sem ismerem)

Ha valakit kihagytam szóljon!

Bartos Virgil a srác polgári neve...

Ahogy jön a jóidő egyre többen leszünk.

Beszélnünk kellene, majd egy újabb szekció fényképről is amelyiken szerepel a kibővült társaság, teljes létszámban.

és a megszépült autókkal. Elég sokat szépültek az autók a tavalyi szekció fotó óta! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.