Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Javasolnék egy olyan találka helyet, ami a TALI-k alkalmával egy olyan hely lenne, amit mindenki előbb utóbb megismer, és ezáltal hidegben sem kell várni, hanem ott gyüliznénk. Egy olyan hely, ahol csocsózni, biliárdozni, táncizni, enni, inni, dárcozni, és BESZÉLGETNI is lehet. Ha vki később jön, akkor autómatikusan oda lenne irányítva, annélkül, hogy telefonon oda kellene vezérelni. Javaslom a NEON-t a Kassai úton. Így nem fagyunk meg, nem ázunk el. Persze jó időben inkább vagyok egy jó kis gyorsulós parkolóban. (ja akit érdekel, van egy hely, ahol én szoktam mérni a gyorsulásomat, és nagyon nyugi van. Elviszem oda.) a Neonnál a parkolás változatos, mellette van az árpád téri üzletek előtti hatalmas parkoló, de a HELY előtt is van néhány ótónak hely.

vagy Royal, azt már mindennki ismeri. (nagyállomásnál)

Link to comment
Megosztás:

A 3 napos tali előzetes megbeszélésének eheti, vagy jövőheti időpontjával kapcsolatban kérek ide javaslatokat sürgősen :-))

NAgyon jó lenne nem ucsó pillanatban rögtönözni. Bár az se rocc.

Én most egy darabig passzolok mindent.

2 hétig sok a meló, kevés a net.

Ígérni nem akarok olyat amit nem tudok megtartani.

Link to comment
Megosztás:

Jujj de régen voltam erre.... :unsure:

Üdv mindenkinek!

Loptam pár percet amig nem kezdek bele új gépbe és még megy az enyém....

Mikor lesz tali? szomba vagy vasárnap?

Megpróbálom úgy csinálni, hogy tudjunk menni, bár ez úgyis akkor biztos, ha ott vagyunk :lol:

talán mostmár kicsit több időm lesz, és fel - fel tudok kukkantani, de tartósan tuti nem fogok tudni böngészni még egy darabig,,, úgy nyárig :huh:

A héten még mindenképp jövök, hogy meglessem mi a fix időpont, aztán majd látjuk...

Üdv Mindannyiótoknak!

I_S voltam....

Link to comment
Megosztás:

AMúgy én nem tudtam, hogy komoly megbeszélés lesz, aszittem, csak terepszemle, ha alkusz,meg iesmi is szóba kerül akkor másként öltözök, stb. :-))

Most már úgysem dumálod ki hogy szakadtan mentél oda,és nem a limóval hanem Bull-lal :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok elkészítettem egy meghívó vázlatot, amit alapként használhattok arra célra, hogy elküldjétek neten a potenciális jelentkezőkenk a májusi OpelKlubTalira. word formában van, hova tegyem fel? (feltettem Szabot szerverére az endlos könyvtárba)

A kipontozott részekhez írjátok, ami még eszetekbe jut.

Ennek még nincs arculata, ha az adatok okésak, akkor tervezhetjük OkkÉ??

.... töröltem a linket. MS .... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Srácok elkészítettem egy meghívó vázlatot, amit alapként használhattok arra célra, hogy elküldjétek neten a potenciális jelentkezőkenk a májusi OpelKlubTalira. word formában van, hova tegyem fel? (feltettem Szabot szerverére az endlos könyvtárba)

A kipontozott részekhez írjátok, ami még eszetekbe jut.

Ennek még nincs arculata, ha az adatok okésak, akkor tervezhetjük OkkÉ??

...itt volt egy link... MS :huh:

Alapnak valóban nem rossz.De valahogyan jelezni kellene,hogy ez a tali lesz az első így magában hordozza a lehetőséget a folytataásra .Most egy kicsit "hol volt hol nem volt érzést kelt az emberben.

Kezdődhetne pl így: Kedves Opelbarátok!Örömmel értesítünk benneteket,hogy megrebdezésre kerül az első 3 napos debreceni opeltalálkozó amelyre.......stb stb.

Másodsorban ez egy autós találkozó lesz így stílszerű lenne több autós progranot szervezni. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

holnaptól délutános vok... szóval szombat is csak délelőtt, vasárnap viszont egész nap.

vagy valamelyik nap este 10 után :unsure:

FFFFFFF nekem a hétvégém az teljesen zsúfolt, de nembaj, ha nem vagyok ott, ha itt mindig megírjátok, ami van fejlemény, nagyjából már képben vagyok a dolgokkal. Sőt asszem, ha nem írtok semmit bele a doc.-ba, amit ecélból feltettem nektek, akkor elkezdem szerkeszteni az arculatát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.