Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

MOst akkor lenne egy igen fontos kérdésem...

Ki jön talira 25.-én? mert igencsak közel van a napja, és senki nem írt semmi konkrétat... csak van az a lista, de azóta picit meg lett lebegtetve a dolog...

2006. december 25. Nosztalgia-tali, avagy kinek milyen finom a beiglije :lol:

1. Nyuszifül (mert a góré az első! :))

2. S.S. és a kék villám

3. Mackosajt és Ildi

4. SzaboT, a drágája és "A bejgli" :)

5.

6.

7.

lécci javítsátok ki, ha valami nem igaz belőle... no meg a pontos időpont is kéne.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

na,így már értem. egy parasztgyereknek így mondjátok :lol:

felírnám magam a listára,de nem tudom konkrétan hogy lesz a program. nagyszülőknél leszünk,ki tudja meddig húzódik ott az ebéd és társai. szóval nem tudok időpontot mikorra érek,érnék be.

lehet pont a tali végére,nem tudom.

szóval,most lehet én leszek a meglepetés-vendég,és egyszer csak betoppanok :)

Link to comment
Megosztás:

2006. december 25. Nosztalgia-tali, avagy kinek milyen finom a beiglije :lol:

Helyszín: EW parkoló

Időpont: 14:00

1. Nyuszifül (mert a góré az első! :))

2. S.S. és a kék villám

3. Mackosajt és Ildi

4. SzaboT, a drágája és "A bejgli" :)

5. Endlos+gyömbi

6.

7.

Link to comment
Megosztás:

Mivel a karácsonyi talin nem sikerült megeygeznünk a szülinapi ünneplés kereteiben, ismételten feltenném a kérdést az évfordulós ünneplés időpontjával, és módjával kapcsolatban.

Véleményem szerint egy vacsora emelné az ünnep fényét, illetve talán azok is eljönnének akik nem aktívak egyéb talikon, de ezen szívesen részt vennének.Vacsora után további szórakozási lehetőség igényektől függően.

A régió szétszórtségét tekintve szeretném ha távol lakó társaink is jelen lennének, ezért elsősorban az ő visszajelzésüket várom, hogy 100%os pontossággal jelezzék mikor tudnak jönni, feltéve ha szeretnének.Mert Ember2, Benzingőz klubtagokat is szeretném elhívni, de ahhoz pontos infót kell mondani nekik.amennyiben a 6-ai időponthoz ragaszkodtok, akkor, minél gyorsabban jelezzetek, hogy a helyet lefoglaljam.

Illetve amennyiben valakinek jobb ötlete támadt, akkor nyugodtan ragadja kezébe a kezdeményezést, hiszen nem kell mindig rám várni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.