Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A fejlemények:

Az évfordulós bulira úgy gondoltam hogy fizetés után mkinek jobb, ezért 6-a helyett, a 13-ai, vagy 20-ai hétvégét javaslom, addigra talána sziilveszteri mulatozást is kiheverjük.

A kerekasztalos megoldásra gondoltam, de szerencsére olyan sokan vagyunk, hogy oda már nem férünk be, ezért a Szoboszlai úton lévő magyarzenés helyet ajánlanám, bár ott csak úgy vonalba lehet összehúzni az asztalokat.

Gondoltam arra, hogy tortát is csináltatni kéne, ha támogatjátok az ötletet jelezzétek.

Vagy ha a hely nem megfelelő azt is. Részvételi szándékotokat pedig időben jelezzétek a helyfoglalás miatt.

Mivel az ízlése mkinek eltérő, úgy gondoltam talán jobb ha nem előre egyeztetett menüt eszünk, hanem mki választ.

a helyet azért preferálom, mert közel van hozzám, szóval gyalog mehetnénk :lol: Várom az észrevételeket :)

Link to comment
Megosztás:

6-ai hétvégén délelőttös lennék, szóval vacsi oké lenne, 13-ain éjjeles... kilőve, 20-ai délutános... :lol:

csak a 12 nap átvonuló szabim segíthet.

Ja, és mi úgy néz ki, hogy nagyon fizu után leszünk, akármikor tartjuk, mert még idén megkapjuk a decemberi fizut is. Szóval ti mondjátok, mikor hol, és én alkalmazkodom. :)

Link to comment
Megosztás:

konkrétan melyik étteremre gondolsz? semann? nagyon jó hely,támogatom! mellesleg közel is van :)

szerintem is mindenki válasszon majd ott magának,no meg nem leszünk olyan "sokan",hogy menüt kelljen egyeztetni.

dátum-ügyileg nekem teljesen mindegy,mivel a januári fizut még most decemberben megkapjuk.

torta jó ötlet,SzaboTval mi már beszéltünk róla korábban :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem jó az első hétvége is, vagy ami Mackónak megfelel. Szabim nekem is lesz. Pénzt meg kerítek. De lehet, hogy vonattal megyek. Tehát egy szükségágyikóra vevő lennék.

ottalvás megoldott, ezért mondtam SzaboT-nak is pénteken, hogy azért kell közeli helyet választani, hogy kocsi nélkül mehessünk :lol:

Link to comment
Megosztás:

úgy látom mindenki a másikra vár,úgyhogy bátorkodom elsőként mondani egy dátumot:

Jan 13.

nincs olyan közel,mint a 6,bár az lenne az igazi,ez tény,de így legalább mindenki tud tervezni,ha szükség van ilyesmire.

számomra továbbra is teljesen mindegy,de vegyük úgy,hogy szavaztam a 13-ra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hiányzik egy kis beszélgetés is, a múltkor erre nem volt legideálisaab lehetőség.

Szerintem azért el lehet vonulni, én akkor is többször elvonultam ezzel azzal dumcsira, nem nem lelkifröccs, meg ienek, csak autós témák, magad irányítasz

akkor viszont te tartsd folyamatos kétségek között a kedves klubtársakat :) hogy kommentenként lesz-nemlesz :lol:

és honnan tudod,hogy nem megyek? nem mondtam biztosra.

azért jó érezni,mennyire szívesen vagyok látva

Mondhatok valamit? najó nemmondom :-))

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Én szeretnék menni 25.-én mer jól fog esni egy kis laza buli a karácsonyi hangulat közepette, de nem tok 100%ra igérni, mer még nincs minden összeegyeztetve (kb.18 emberke van, akikkel tali, és ajándék, meg minden)

A kerekasztalos megoldásra gondoltam, de szerencsére olyan sokan vagyunk, hogy oda már nem férünk be, ezért a Szoboszlai úton lévő magyarzenés helyet ajánlanám,

Seemann? Ott b*szott nagy bulik szoktak lenni, ucsónak egy üzleti összejövetelen voltam ott volt a debmut rt. igazgatója, meg midnen nagyobb magyarországi útépítő cég igazgatója, ilyen jellegű vezetők, egy sorban volt összetolva vhogy az asztal, így kb. 60-70 ember elfért, mint egy esküvőn, szal nem gáz, elvoltunk, rugalmasak az asztalépítés szempontjából, kaviár is volt, meg minden, tatárbífsztek

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.