Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Benne lennék egy lájtosabb, billiárdozós, csocsózós esti taliba vmeik pénteken, lazulni is kell azért néha, megérdemeljük. Persze közben ha vkinek esézbe jut vmi a talival kapcs, azt lehet bedobni közösbe, legalábbb egy ien nem ártana a tali előtt.

Link to comment
Megosztás:

biliárdos estben benne vagyok,csak sajna jövő héten alig leszek itt. cégesbuli rlz :mellow:

SzaboT mikor jössz be? a héten gondolom akkor már nem.csak azért,hogy a tudodmit odaadjam :rolleyes:

Szerdáig lesz hajtás, utána elvileg visszaállunk a normál tempóba. Addig még jövök és megbeszéljük.

Link to comment
Megosztás:

Azzal szemben a meki?

Hajjajj, nekem meg családi progi van, már 2 hete meghívtak kishugom ovisballagására, és hát illene elmenni, csak az a helyzet, hogy inkább lennék veletek :-(( Nem ceretem az ien hiábavaló felhajtáskat (saját ballagásomra sem akartam elmenni :-))

Ez pont reggel 10kor kezdődik, utána meg ugye hortobágyi bogártali szombat vasárnap, oda csak néhány órára megyünk, de azért illik megjelenni. Amúgy az a srác szervezi, aki az autómatricát csinálta, minden évben van egy ien, és ez is országos. Bár sokkal kevésbé komolyan szervezett, mint a miénk, ide az jön el, aki gondolja, mindenki tudja, mikor van, nincs senki hívva, ott van a bogarasok honlapján, és vmi 500ft belépő van, de csak sátorozás esetén, bár ott is van medence.

Kiderült, hogy Bogika nagyon számít ránk, mert más rokon nem lesz, mindneki messze lakik. :-(( Nembaj, majd elmesélitek, mi volt, meghallgattam Attila hangcuccát, nem is gyenge :-))

Link to comment
Megosztás:

Srácok, csütörtökön ha már úgyis sokan együtt leszünk, megkérném a többieket is, akik nem alszanak nálam, hogy egy röpke szavazás erejéig jelenjenek meg.

Néhányan már elküldtétek ugyan a voksotokat, de mégis jobb ezt személyesen. Illetve akkor helyben meg is ejthetjük a régióvezetői választást is, mert úgy gondolom ha esetleg valamelyikőtök kedvet kapott hozzá, és bizalmat kap a többiektől, vagy már nem akartok engem látni a vezetői poszton, akkor szívesesen átadom.

Link to comment
Megosztás:

Srácok, csütörtökön ha már úgyis sokan együtt leszünk, megkérném a többieket is, akik nem alszanak nálam, hogy egy röpke szavazás erejéig jelenjenek meg.

Néhányan már elküldtétek ugyan a voksotokat, de mégis jobb ezt személyesen. Illetve akkor helyben meg is ejthetjük a régióvezetői választást is, mert úgy gondolom ha esetleg valamelyikőtök kedvet kapott hozzá, és bizalmat kap a többiektől, vagy már nem akartok engem látni a vezetői poszton, akkor szívesesen átadom.

Csütörtökön hol, és mikor?

Link to comment
Megosztás:

HOBitesó néző villámtali, ma nálam 19.00 kor István út 49.

Aki a pólóját át akarja venni, hozza a rávalót is!!!

Szal csütörtökön ráérek, de kéne vmi konkrét, nos akkor most bekapcsolva van telefon, ha vkinek vmi kell segítség, iesmi.

(javítás csütörtökön)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.