Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Megkérnék mindenkit!!!!!!, hogy a hosszú hétvége tiszteletére egy napot szánjon rám, mert alig maradt hétvége a taliig a helyszíni szemlének, és egyebek, + a tali előtti héten Devilék lesznek kint, akkor max ötletgyűjtés címén tudunk nézelődni :rolleyes:

Javaslatokat várok, mikor jó a tali nektek!

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Vasárnap mindigis jó nap volt.Szerettem azokat a másnapos vasárnapokat mert olyan csak egy van a héten.A hétfő az már nem kafa mert a vasárnapi másnapokat mindig egy kis ivással ütöttem el és így a hétfő is másnapos lett de a hétfői másnap nem olyan

Assssztat nerm szeretem .Még a szombat az a nap amit szeretek de a vasárnap az mindernnél jobb nap.

szóval nekem jó nap a vasárnap :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én jobban szeretném a szomabt estét, vagy bármeik későbbi estét, úgy 6 után. Nya mivel mostmár vasárnap van, ezért lehet szó a vasárnap estéről, 6 óra felé? De ha vikendbe mentek, oda nem hiszem, hogy megyek, mert ugye az nappal van. Akármeik napról van szó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.