Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ja várj, nem is, hanem Tiszalökről van!Bocs

És ő még nem is tag asszem, de várj kérek egy kis segítséget és kinyomozzuk :D

Számítógép - közönség -telefonos.... még úgy tudom, mind a három segítséged megvan! :)

Tényleg.... mikor lesz egy következő tali? Kecskemét előtt azért még jó lenne 1x talizni legalább... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ja-ja. Inkább talizzunk ilyen rövid időkre, de többször, mint egy nagyobbra szervezkedjünk. Csak ne ilyen korán. Alig bírtam felkelni fél kilenckor... De Sanyiért mindent. :D Na jó, nem mindent.

Azért lehet ám majd egy nagy is, sok kicsivel körbevéve. Na nem pofázok sokat, irány a kórház, további csetelést, annyit, hogy utána két napig csak visszaolvassak! Sziasztok! Ja, mellesleg a mozi jó volt, társaság isteni, és a kabátom nagyon kanos! :)

Link to comment
Megosztás:

Sanyi! Remélem körültekintően fognak eljárni a műtét során, ha meg valami zsiványságot akarnak... szólj rájuk! ;)

Remélem tényleg sokat fogunk írni, hogy legyen sok olvasnivalód... mondjuk a könyv is ott van most olvasnivalónak! :)

Ja... Chyga! Erősen gondolkozok, hogy esetleg egy 2 db-os 30 cm-es szettet kék színben beszerválnék... de még csak gondolkozok! ( ;) csomitérbe a roló sínjei alá szerelve gondoltam... csak még lemérem majd, hogy jó lesz-e! )

Hali nektek....

Épp opeleseket szervezek, lehet ma éjjel talizom is velük :D

Hoppáááá... ! Szólj, ha esetleg lesz tali... ja, és mennyire éjszaka?

Link to comment
Megosztás:

Jelentem... ma nem bírtam tovább és megnéztem, hogy áll a kocsi!

Kicsit lehangoló volt látni, de szerintem szépen dolgoznak...

A festék valószínüleg e hét végére megjön. Onnantól már csak pár nap! ;)

Ha itthon lesz, lehet benne fogok aludni, hogy pótoljam az elveszett időt, amíg nem volt itthon! :)

Szólj ha "erősítés" kell! ;) A Corsás úgy néz ki, hogy tiszaújvárosi és hölgy. Ma arra furikázok, ahol "lakni" látták. Talán összefutok vele...

:D Ez kicsit érdekesen hangzik! :P

Link to comment
Megosztás:

;) Héj, rossz az, aki rosszra gondol! Csupán a klub szempontjából áldozom fel magam. ;)

Nem gondoltam én semmire! :P

Amúgy a klub érdekeiben mindent bele! :)

Hogy telik a napotok? Nekem már megvolt anyám puntoján az olajcsere... végre... még valamelyik nap egy kipuffoshoz kell elguruljak vele, mert az egyik kipufftartó levált. :D

Még majd meg kell beszéljem anyámmal azt is, hogy a fűtőradiátor is tuti lyukas... ma pl. szép párafelhő jött ki a fűtés felől... ;)

Link to comment
Megosztás:

fel kellene tölteni a kártyát, de ma gyalog vagyok és messze a bankautomata (kis faluban élek :D)

Mackósajt, nem fényképezted le az autódat? Igy össze lehetne hasonlítani, hogy "ilyen volt - ilyen lett". :)

Korábbról vannak képek... most amúgy egy garázsban volt 3... azaz 3 db Suzuki társaságában!!! Kicsit zsúfolt volt a hely, meg gyér volt a fény... meg lehet a megtört képeket is ki fogom törölni, ha kész lesz, hogy még véletlenül se lássam úgy... ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jelentem, hogy az idő lehangoló, meló van ezerrel mind a cégnél, mind itthon. Ha időben befejezem a könyvelők gépeit, akkor megyek a garázsba "szekunder levegő kompresszort" cserélni a gépsasban. A fűtés már bedugtam :) . Ha későn végzek, akkor csak kitakarítom, mert már sírhatnékom van, ha beülök. Az ablakokat is lemosom, mert azokon keresztül állandó ködöt látok, ami kiszálláskor hirtelen eltűnik. Szal rendbe teszem a drágaszágom. Hétvégén meg irány a mosó!

Már mentem is melózni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.