Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ráadásul a hőn szeretett autóját is oda kell adnia a fickónak, aki igy kitette a szűrét!....

Ez így nagyon szar helyzet. Remélem ilyenbe nem esik bele egyikőnk se. Amúgy Rulezke én nem az államvizsgától tartok, az röhögve meglenne, csak attól, hogy az egésznek semmi értelme. Ott voltam három évet, jót buliztam, és számomra csak ennyi értelme volt. Jobban nem keresnék, nem is hiszem, hogy szeretném annyira a melómat, mint az eddigieket, és ez a tanításon kívűl sehol sem számít szakirányú diplomának, tehát nem kapnék diplomás alapfizetést sem. Annyi lenne csak az értelme, hogy befejeztem, semmi több.

Link to comment
Megosztás:

Hurrá, hurrá! Kecskeméten akkor át is veszem!

Most akkor mi van? Nem jössz vasárnap moziba??? Mert ha jössz, akkor ott is átveheted...

Te Sanyi! Te most minek tanulsz? Mármint mi leszel, ha leállamvizsgázol? Csak mert nem értem, hogy mi nem számít szakirányú diplomának.

Link to comment
Megosztás:

Most akkor mi van? Nem jössz vasárnap moziba??? Mert ha jössz, akkor ott is átveheted...

Igen, ezt a lehetőséget én is felvetettem neki!Igen jön vasárnap!Nem kaptad meg a mailemet????? ;)

(bocs nyuszifül, de nekem nem megy a pasizás ;) )

:P ;) ;)

Mostmár aztán tényleg fejezd be!!!!! :D ;)

Ja! Jégmotor show is lesz 29-én sajnos most vettem észre... :) Jó lett volna kinézni rá

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!

Reggel mail-eket kaptam, és most egyből itt indultam a fórumon...

NOs...akkor vasárnap ÜT2!!!! Hurrá!!! Meg végre ismét talizunk!!!

viszont a film után én egyből fogok húzni melóba....majd másnap jól kidumáljuk! Mert 11.15-től 107 perc+reklámok és ajánlók.....

Gyorsan szétnézek... aztán még jövök! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem kaptad meg a mailemet?????

Milyen levelet? Mikor küldted? Hova?

Csak neki? Mi nem kapunk? :)

Ne légy irígy! Csak én kaptam és kész! :P És én adni is fogok... ;)

Jó reggelt!

SzaboT! Küldtem mailt! ;)

100 ágra süt a nap errefelé.............!

Megkaptam, válaszoltam ;)

:D Süt a nap? Ide a csarnokba nem süt be ;) De egy óra múlva megyek haza!

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén egy haverom látott egy sötét B Corsát itt Tiszaújvárosban IOG rendszámmal és OPELCLUB-os rendszámkerettel!!! :) Ki lehetett az? Ismerjük? Miért nincs még velünk???

Kedves Corsás, ha ezt olvasod (és lány vagy :D ), akkor légyszi vedd fel velem a kapcsolatot! Férfiúi származás esetén nyuszifült tudom ajánlani... ;)

Módosítva : szabot
Link to comment
Megosztás:

A hétvégén egy haverom látott egy sötét B Corsát itt Tiszaújvárosban IOG rendszámmal és OPELCLUB-os rendszámkerettel!!! :) Ki lehetett az? Ismerjük? Miért nincs még velünk???

Kedves Corsás, ha ezt olvasod, akkor légyszi vedd fel velem a kapcsolatot!

Én Bazsoról tudok, aki oda való, és beszéltem is vele, érdekli a dolog, őt akartam volna hívni a polgári talira...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.