Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Maci Laci(Mackosajt) köszi a könyvet,majd megírom mikor megyek arra felétek és megbizniszeljük az árát.Még egyszer kösz,örök hála. :D

Ma ismét dolgozok,de már látom,hogy olyan sz@r nap lesz,hogy nem sokat tudok itt lenni,de azért mindent megteszek inkább a munka marad. :)

Link to comment
Megosztás:

megoldódott ma a felnivásárlásom...az eladó épp pesten járt ma.meg is vettem

köszönöm a Debreceni kartársak segítségét...vagyis a lehetőséget :)

Szívesen Gelkoca, máskor is, bárcsak többet tehettünk volna! :D

Sziasztok!

Akkor mi megyünk moziba? Vagy nem?

MI történ a szoboszóin? Hol tudom megnézni?

Szerintem a HAonon, de ém a városi tvben láttam!

Azért írtam a matinés előadást, hogy az neked is jó 29-én nem?mert délutánra mész, de nekem mindegy, én alkalmazkodok hozzátok... ;)

Link to comment
Megosztás:

Szívesen Gelkoca, máskor is, bárcsak többet tehettünk volna! :D

Szerintem a HAonon, de ém a városi tvben láttam!

Azért írtam a matinés előadást, hogy az neked is jó 29-én nem?mert délutánra mész, de nekem mindegy, én alkalmazkodok hozzátok... ;)

:) lehet h majd kell is mert a srácnak van pár alkatrésze.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a HAonon, de ém a városi tvben láttam!

a Haon-on nem találok semmit...vagy rossz helyen keresem?

Azért írtam a matinés előadást, hogy az neked is jó 29-én nem?mert délutánra mész, de nekem mindegy, én alkalmazkodok hozzátok... ;)

Nekem mindegy, hogy matiné vagy esti.... ha felbírtok kelni a matinéhoz? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Küldtem a linket!

Mi koránkelők vagyunk, amúgy! Kérdezz meg Telot! :) :D

;) lehet h majd kell is mert a srácnak van pár alkatrésze.... ;)

;) ;) ;)

Oké, de a vásárlást nem vállalom, max a kíséretet, mert gondolom használható alkatrészt akarsz.....Én meg...amennyit értek hozzá :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Menjetek csak nyugodtan hétfőn! Majd megnézem én itt. Megaztán hétvégén délelőtt mozizni? Nem kavarom a sz@rt, nézünk mi még együtt filmet! :D (Ha mást nem, DVD-n a Manta Manta-t! ;))

Sanyi... ugye te sem kondoltad komolyan azt a kavarós mondatod? ;)

Nekem jó a vasárnap délelőtt ... Nyuszinak is, sőt...ő javasolta... :)

Link to comment
Megosztás:

Mackosajt,Laci nehogy te hívjál már!Megveszed a könyvet,hitelezed nekem az árát meg még te is hívnál fel,ááá ez így nem jó.Majd én hívlak!!!Még egyszer köszi. :D Valszeg nem a héten hanem a jövő héten megyünk Debibe.

Ugyanmá.... csak nem gondoltad, hogy a sajátomról hívlak majd? Bentről... ingyen van... nekünk. ;) :)

Még mindig nem döntöttél, hogy belépsz-e a MOTE-ba? ;)

Link to comment
Megosztás:

Sanyi... ugye te sem kondoltad komolyan azt a kavarós mondatod? :D

Nekem jó a vasárnap délelőtt ... Nyuszinak is, sőt...ő javasolta... :)

Ha kell, akkor a vasárnap délelőtt nekem is jó (lesz). Sanyi, a kavarás beszólás miatt egy feketepont!

Nyuszifül, nekem is küldd el a linklet! Már lyukad az oldalam...

Link to comment
Megosztás:

nem lehet, hogy ugyanaz?

Igen, próbáltuk már Lacival kinyomozni, de nem láttuk a rendszámot...Mert én reggel a tvben láttam, a cikk, amit küldtem képeket tartalmazott :)

Mi újság amúgy?

Most olvastam egy cikket, ami az iskolarendszeren belüli módosításokkal foglalkozik....ne legyen buktatás, stb.....És hogy pl. az Abigél idejében mennyire nagy tisztelettel voltak a tanárok felé, ma meg a diák személyiségi jogai a tantestület felett állnak...

Link to comment
Megosztás:

Aki jó tanár és ért a gyerekek nyelvén, azt most is tisztelik. De ez egy nehéz dolog és mindig hajszálon egyensúlyozunk.

ja, és tegnaptól oszifő vagyok, kaptam egy soztly, mert egy killéga összeveszett a párjával és visszaköltözik Ózdra, ahonnan jött 2 évvel ezelőtt. Még 3 napig lesz itt.....

jaj, Sanyi, nem olyan rossz az! Én pl sokkal nehezebbnek tartottam a jogsi megszerzését (jobban féltem), mint az államvizsgát, pedig volt belőle kettő is!

Link to comment
Megosztás:

Aki jó tanár és ért a gyerekek nyelvén, azt most is tisztelik. De ez egy nehéz dolog és mindig hajszálon egyensúlyozunk.

ja, és tegnaptól oszifő vagyok, kaptam egy soztly, mert egy killéga összeveszett a párjával és visszaköltözik Ózdra, ahonnan jött 2 évvel ezelőtt. Még 3 napig lesz itt.....

:) De hiszen már van egy osztályod nem?Vagy szeptemberben mintha ezt mondtad volna, vagy lehet rosszul emlékszem... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.