Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Alakul a biznic! :D

Mint púpos gyerek a prés alatt! :)

Viccet félretéve...ha kell valakinek szóljon. Ma megnézem, hogy mennyi van belőle és jelzek! Ha van sok, akkor van értelme a többieket is ráugrasztani, ha nincs, akkor ha jól számolom, már az a 6-8 db szinte el is kelt itt a klubban. Nem?

Link to comment
Megosztás:

Egy apró hozzászólás mekkora sikert hoz a régiónak! Bár az ár tényleg elég kellemes, főleg egy ilyen könyvért! Amúgy a könyvet Nyíregyházán adják ki. Esetleg a kiadónál is lehetne érdeklődni további példányokért. Ha valakit érdekel, akkor otthon megnézem a kiadó telefonszámát.

A Corsa nekem is könnyen indult, de valami fura visító hanggal indított, aztán csak a hidro kopogása maradt. :) Remélem legkésőbb jövő héten azok is ki lesznek cserélve.

Közzététetik, hogy mackósajt 7 darab könyvet szerzett!

Szép munka volt mackósajt!

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

Nyuszi, remélem, megnyugodtál picit, sajnos vannak ilyen emberek is.... :D

Nálunk ma -18 fok volt reggel fél nyolckor és az autókám szépen indult! ;)

Persze én vastag kesztyűben mertem csak vezetni, mert a fűtés csak nagyon-nagyon sokára volt érezhető. (de nem műszaki okokból) :)

A váltóólajról már nem is beszélek, tisztára bedermedt. Amúgy gondolkodok rajta, hogy tavasszal lecseréltetem. Még nem volt cserélve.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lassan azért jöhetne a tavasz! Nem? :)

Tegnap meló közben olvasgattam a könyvet...teccik! Hazajöttem, nejem lecsapott rá!

Nem bírtam kivenni a kezéből! Szóval akkor tegnap 7 db-volt, de kérdésemre közölték, hogy biztos lesz még, és marad ennyi az ára!

Amúgy gondolkoztam.... van egy ötletem, de majd pü-ben.

Most már tényleg várom a kocsimat... ja, a könyvben szereplő festékforgalmazó, ott a könyv vége felé...na, attól várjuk a festéket.... Benne van a könyvben az is... Mert véletlenek nincsenek!.. :D

Link to comment
Megosztás:

Most egészen pontosan mennyi az ára?.... (a könyvnek)

ha nem tul drága, esetleg én is kérnék....

990-

És a most megszerzett példányokból még van gazdi nélküli. De ha nagyobb érdeklődés mutatkozna, még valószínűleg lesz, ugyanebben az árban...tegnap legalábbis ezt ígérték!

Link to comment
Megosztás:

;) Csak én jövök egyedül hölgy kísérő nélkül? Na, ezt orvosolni kell! ;)

UI: A női kísérőn még dolgozok... Lányok, lehet jelentkezni! ;)

Na ezt azért mégsem kellett volna!!!! :) :D

De van egy ötletem....Átengedem tesómat kísérőnek, ha hozol helyette valakit(természetesen hímneműt!!! ;) :P ) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.