Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Képzeljétek, ma ismerősék voltak Debrecenben és az egyik könyvesboltban meglátták a Nagy Opel könyvet - most jön a lényeg - 990Ft-ért!!! Felhívtak, majd miután magamhoz tértem megvetettem velük. A könyv original fólia csomagolásban volt, most bontottam ki, érintetlen. Most azt lapozgatom. Ezt a mákot! Ja, a hátuljára az van írva, 6990Ft.

Hol vették!!! Érdekel!!!

Link to comment
Megosztás:

Ezennel felhatalmazok minden Debreceni cartársat,hogy amennyiben a Nagy OPEL Könyvre rátalál a fent említett árban számomra is eszközöljön egy darab megvásárlásának tényállását,és fogadom,hogy a bekerülési költséget plussz az utána járási díjat és a kamatot a lehető legrövidebb időn belül személyes találkozó formájában részére átadom. :) (a'la police szakzsargon).

Nálam most hajnal 3/4 kettő van és még megsaccolni sem tudom,hogy hány fok lehet odakinn,mert ki sem merem dugni az orrom félek lefagy.Van vagy -20 az tuti.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megkérdeztem, hogy hol vették a könyvet. Az utca nevét nem tudja, de a Centrum mellett van egy zsákutca, ahol van egy antikvárium, vele szemben meg egy könyvesbolt. Na ebben a könyvesboltban vették a könyvet. Tegnap még volt belőle 6-8 darab.

Reggeli hőmérséklet (Corsa szerint) 18.5°C! 4. fordításra indult. Meg vagyok vele elégedve!

A buli jó ötlet, de nekem a következő 2 hétvégém foglalt. Most hétvégén meló van, jövő héten céges borkóstoló egy közeli borospincében. :)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Hobi jó kocsi!Bírja a hideget! ;)

Bár azért bevallom kicsit korábban indultam el, ha esetleg mégsem.....

Aztán meg még tankolni is voltam, szóval hasznosan indult a reggelem....de még mindig nagyon álmos vagyok :)

én az elöbb voltam kint a kertben de nem teccet amit tapasztaltam....bár rögtön felébredtem....

a kocsik meg napok óta nem voltak beindítva :D

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt mindenkinek!

Összefoglalom mondandóm:

..... Én is igényt tartanék egy Nagy Opel Könyvre ha ebben az árban beszerezhető!

Akár a megszerzés napján beszállok Debrecenbe kifizetni mindenestől!!!

....

Nos, Kecskemétig nem lesz tali? Csak érdeklődöm, bár szabadidőm korlátos, de ha van időpont, akkor megprószálok szabadidőt keriteni.

Képzeljétek, szombaton lecseréltem az olajat, és ebben a szép langyos időben is csendesen pöccre indul... odáig vagyok meg vissza ;)

Hát igen, elég hűvös van! :D

És a benzinkútnál oda sem jöttek tankolni!! :) Majdnem lefagyott a kezem!!! ;)

Neked sem? általában én nem engedem hogy tankoljanak helyettem, mert féltem a betöltő körüli festékállományt, de mindig jönnének az óemvénél, de mióta hideg van, nem kell "kösz majd megoldom egyedül" szöveggel kezdenem...

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt mindenkinek!

Nos, Kecskemétig nem lesz tali? Csak érdeklődöm, bár szabadidőm korlátos, de ha van időpont, akkor megprószálok szabadidőt keriteni.

Én tegnap kérdeztem éppen, hogy nem csapunk-e egy bulit?

Sajnos könyvvásárlásban nem segíthetek, mert mire én beérek a városba addigra minden bezár :) De ha estleg sikerült egyik nap elszabadulnom hamarabb akkor megveszem

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap kérdeztem éppen, hogy nem csapunk-e egy bulit?

Sajnos könyvvásárlásban nem segíthetek, mert mire én beérek a városba addigra minden bezár :) De ha estleg sikerült egyik nap elszabadulnom hamarabb akkor megveszem

A könyvet én is akarom...és mivel délutános vagyok, asszem délelőtt van időm elmenni a Gambrinusz közbe...

Kiknek is kell? I_S, CORSikA meg én? 3 db? :D

Max. az átvételt úgy oldjuk meg, hogy I_S már tudja, hol lakunk...mert asszem ha megyek megvenni, majd otthonhagyom őket. Na Majd jelzek, hogy mi van.

Link to comment
Megosztás:

Egy példány érdekelné a távolba szakadt tiszteletbeli debreceni kartársat is, ha egy mód van rá. De benne vagyok olyan megoldásban is, hogy akinek megvan, az kitépi a Mantás részt, és elpostázza! :)

I_S véletlenül kitöröltem a Pü-k közzül a címed. Kecsóra jó lesz a film, vagy elküldöd a címed ismét?

Link to comment
Megosztás:

Rendben!Így lesz a legjobb! Te még tuti odaérsz nyitvatartás alatt, de azzsem Sanyinak is kell

Egy példány érdekelné a távolba szakadt tiszteletbeli debreceni kartársat is, ha egy mód van rá. De benne vagyok olyan megoldásban is, hogy akinek megvan, az kitépi a Mantás részt, és elpostázza! :)

Na akkor inkább 4 db-ot kell vegyek...ha van annyi még...reméljük. Csonkításról szó sem lehet!!! :D

Most már csak szurkoljatok, hogy még legyen 4 db....vagy legyen 5? valakinek még? vagy 6?

;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Na akkor inkább 4 db-ot kell vegyek...ha van annyi még...reméljük. Csonkításról szó sem lehet!!! :)

Most már csak szurkoljatok, hogy még legyen 4 db....vagy legyen 5? valakinek még? vagy 6?

:D ;)

Szerintem Kecsón a felesleget simán el tudnád adni 2000 Ft ráhagyással is. Bár mi nem vagyunk egy pénzhajhász banda, de legalább a benzined visszajönne, és még így is jól járna mindenki.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor inkább 4 db-ot kell vegyek...ha van annyi még...reméljük. Csonkításról szó sem lehet!!! :)

Most már csak szurkoljatok, hogy még legyen 4 db....vagy legyen 5? valakinek még? vagy 6?

:D ;)

Engem belevettél?

Sanyi: Jó lesz Kecsóra a film, nem gond, de pü ben elküldöm a címem.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Kecsón a felesleget simán el tudnád adni 2000 Ft ráhagyással is. Bár mi nem vagyunk egy pénzhajhász banda, de legalább a benzined visszajönne, és még így is jól járna mindenki.

Micsoda üzleti érzék!!! Csak a vezetőség mit szólna hozzá?

Nekem mindegy...akkor igyekszek többet venni...és ha kell valakinek, akkor majd kap. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát ha esetleg mégis maradna, akkor egyet én is szívesen átvennék a megfelelő ellenszolgáltatás fejében. :)

Elég lesz, ha kifizeted! :P Ja, és Kecskemétig ugye ráér?

Kizárt! Csapunk egy kis hírverést minden régióban, és elkapkodják, mint a cukrot... Csakhát egy hónapig benne van a pénzed...

Sanyi... ha megnézed, már Tom sem a régiónkból van... :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.