Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Most beszéltem a szervízzel.... :)

Szó szerint a festékre várnak... állítólag már csak annyi hiányzik...de nagyon.

Ha megérkezik, akkor is 2, esetleg 3 nap, mire átvehetem!! :D

Most már nagyon hiányzik!!!!

Türelem cartárs, türelem! Át tudom érezni. Én szerdán adom le műszakira a drágámat és majd csak csütörtök este kapom vissza, de már most hiányzik!

Link to comment
Megosztás:

Türelem cartárs, türelem! Át tudom érezni. Én szerdán adom le műszakira a drágámat és majd csak csütörtök este kapom vissza, de már most hiányzik!

Akkor én mit mondjak? Néha leveszem a szekrény tetejéről a GTE kormányt, és itt tekergetem, miközben a monitorom tetején van a ford. számmérős műszeregységem...

Link to comment
Megosztás:

Akkor én mit mondjak? Néha leveszem a szekrény tetejéről a GTE kormányt, és itt tekergetem, miközben a monitorom tetején van a ford. számmérős műszeregységem...

Rendben! De te tudtad, hogy át akarod szabni a kicsikét... Te erre elvileg felkészültél! ;)

Én meg mostanában rengeteg Pajero-t látok.... Lehet, hogy reflex szerűen most jobban figyelem, keresem őket? Mert eddig mintha nem lett volna ennyi! :D :)

Link to comment
Megosztás:

Jó délután!

Reggel megszivtuk a családi gázos Skodával, bedermedt a gáz és gyorsan leszivta a frissen töltött akksit! ;)

Opel meg otthon volt a garázsban, úgyhogy gyalog mentem dolgozni :) ;) , utána a Peti hazament a Corsáért mert autó nélkül elég nehéz ingáznaom a városban. :P

teljesen bedermedt a váltóóolaj is, alig vette a 3.ast. ;)

Kicsit mentem vele délután, hogy melegedjen.

Én is felvinném az akksit, de a Corsában teljesen le kell szerelni hozzá azt a műanyag izét elől, mert alatta van. :D

Link to comment
Megosztás:

Én fent vagyok. ;) De a cégtől való netezést nekem is vissza kell fognom. Ma megszóltak érte. Az msn-t már le is szedtem a gépről. :D

Szia!

Az előbb még nem láttalak!De remélem nem volt baj belőle....

Nekem még nem szóltak, önkétn döntöttem, hogy behozom a lemaradást, és kicsit visszább fogom magam :)

Link to comment
Megosztás:

Csak óvatosan! Nehogy bajba kerüljetek... Nekem ilyen gondom nincs... a munkahelyi gépeken nincs internet, csak folyamatirányító progi! :)

Elég ez itthonról is. Bár jó lenne onnan is dumcsizni veletek. :D

Szóval...óvatosan.

Lassan én innem megyek.. Szóval, ha nem beszélnénk ma, akkor Jó éjt!

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, ma ismerősék voltak Debrecenben és az egyik könyvesboltban meglátták a Nagy Opel könyvet - most jön a lényeg - 990Ft-ért!!! Felhívtak, majd miután magamhoz tértem megvetettem velük. A könyv original fólia csomagolásban volt, most bontottam ki, érintetlen. Most azt lapozgatom. Ezt a mákot! Ja, a hátuljára az van írva, 6990Ft.

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, ma ismerősék voltak Debrecenben és az egyik könyvesboltban meglátták a Nagy Opel könyvet - most jön a lényeg - 990Ft-ért!!! Felhívtak, majd miután magamhoz tértem megvetettem velük. A könyv original fólia csomagolásban volt, most bontottam ki, érintetlen. Most azt lapozgatom. Ezt a mákot! Ja, a hátuljára az van írva, 6990Ft.

Bebe, a múltkori akcióban én már megkaptam :)

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, ma ismerősék voltak Debrecenben és az egyik könyvesboltban meglátták a Nagy Opel könyvet - most jön a lényeg - 990Ft-ért!!! Felhívtak, majd miután magamhoz tértem megvetettem velük. A könyv original fólia csomagolásban volt, most bontottam ki, érintetlen. Most azt lapozgatom. Ezt a mákot! Ja, a hátuljára az van írva, 6990Ft.

Nekem is, nekem is! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.