Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Tatabánya: Reggel enyhe havazás, utánna olvadás 1000-rel, tiszta tavasz .. +6 fok napközben ;)

De jó nektek! Felénk nem olvadt... ;)

halihóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Hát hó az nem volt, de volt 15 perc kiadós ónos-jeges eső reggel, de utána Hawaii szikrázó napsütés és +5 fok! Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeees! Nagyon szép nap volt a mai!

meglátogattam a Rapidomat, készülget, már a motorkáját teszik rendbe. :)

Ilyet....mindenütt sütött a nap, csak nálunk nem? Már megint kezdi a havacska...szállingózik...

Ja, mikorra lesz vajon kész a Rapid?

Hát, emberek, ez nekem ma nem megy. Nekiálltam nyitóoldalt fabrikálni a honlapunknak, de a negyedik sör sem hozta meg az ihletet. Talán holnap már össze tudok ütni valamit. Remélem, ti jobban haladtok. Ha legalább tinektek összejön valami, akkor már jobban lehet ollózni. Mindegy, holnap teljes erőbevetés, meg hasonlók. Meg asszem összeütök egy sajátot is, jobb, mint benyesni az Én autóm rovatból, ráadásul ott van egy-két nem aktuális dolog is. Mára ennyi, ti meg már úgyis alszotok, de azért jó éjt mindenkinek, aki debreceni, és annak is, aki nem!

:P Mikor ezt írtad, én még ébren voltam.... de 1 órakkor már én se. :D Az ilyen, vagy ennél jobb éjszakás műszakokat szeretem! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=24819&c=1&s=dd&p=15

Egy nagyon jó opel reklám.

Én is elfogadnám ezt az autót!!!

Nem semmi! Ha jól tudom egyik cartárs vett ilyet! FBalazs talán?

Jelentem a sarki hideg ideért. A városon kívül voltam ma, és mondhatom iylen csípős hideg északi szelet én még nem tapasztaltam! Mire hazaértem Hobi -11 fokot mutatott, szóval, nálunk már érezhető, és szerintem estére csak tovább hűl! :)

Ajjaj...készüljünk a hidegre! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Időjárásjelentés: -19,5 fok, viharos északi szél!

Az utak helyenként csúszósak, hóátfúvásokkal.

A Faraktár úton a jelzőlámpák befagytak, ezért óriási a torlódás, az egész városban forgalmi dugók.

Sajnálatos módon Hobi is kérette magát ma reggel picit :D Lehet hogy ideje lenne buszbérletet beszereznem? :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Időjárásjelentés: -19,5 fok, viharos északi szél!

Az utak helyenként csúszósak, hóátfúvásokkal.

A Faraktár úton a jelzőlámpák befagytak, ezért óriási a torlódás, az egész városban forgalmi dugók.

Sajnálatos módon Hobi is kérette magát ma reggel picit :D Lehet hogy ideje lenne buszbérletet beszereznem? :)

Szerintem elég két tízeskulcs, és estére az akksit felvinni a lakásba. Amúgy meg szia!

Link to comment
Megosztás:

Öreg hiba! 10, 13, 17, és gyertyakulcs mindíg legyen! (pofázok én, aki a Trabanttal eladta ezeket...)

:) :D

Igen ezek meg még pár egyéb mindig volt a zasztiban....de Hobinál semmi, de igyekszem összeszedni, de ahhoz meg ki kell menenm a városon túlra.....ahol még hidegebb van!!!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tatabánya, reggel 8h-kor -15 fok. A fagyállóm ennél kicsit kevesebbre volt méretezve ... kb. egy lityit sikerült kitárazni .. de legalább lett hely a fagyállónak ..

Nem vagyok ilyen trehány ám, csak novemberben csepegett rendesen a vizem és hol ez, hol az került bele .. úgy látszik felhigítottam ..

azt hiszem két éve sikerült egyszer -22.5 fokot mérnem bicske környékén ..

Link to comment
Megosztás:

Melegebb, Naposabb Jó Reggelt!

Családunkban reggel amikor kellet volna, csak minimum 3 kocsi nem indult be!

Jelenleg én még a most használtomban lévő puntot nem próbáltam indítani... de lehet az se akarna...

A www.met.hu oldalon érdekes a hőtérkép.... mi ne panaszkodjunk... volt hazánkban hidegebb hely...az északi hegyvidékeken...

Az akksi melegben való pihentetéséről csak annyit... most nem annyira az akksi tehetett a nehezebb indulásról... az olaj ledermed ilyen vadhidegben, nehezebb forgatni a motort.. a legkisebb pára maradvány is megfagy.... még most is -13 van.... (pl. Kecskeméten a meteorológusok szerint az éjszaka volt ennyi a leghidegebb)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.