Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én sajnálom, hogy nektek ma dolgoznotok kell napközben!!! :D

Cserébe sajnáljatok már engem, hogy éjszaka fogok dolgozni! :)

Ó, te szegény! Majd gondolok rád, ha a másik oldalamra fordulok... ;)

Amúgy a répát megúsztam, így nincs gond sem az üléssel, sem a járással.

Most pedig elhúztam a Tesco-ba kaját venni!

Üdv mindenkinek és jó éjt!

Link to comment
Megosztás:

Cartársak! Nagyon leállt a szekció? Mi van veletek?

Más. A galéria webes képfeltöltési funkciója nem működik. A tárhely szolgáltatója nem támogat néhány funkciót. Ismerős fizetős tárhelyén gond nélkül működik a feltöltés. A hétvégén próbálok máshol regisztrálni. Ha nem jön be, akkor marad az ftp-s feltöltés.

Uff, én szóltam!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok ,engem meg ma és holnap tessék sajnálni,ugyanis mindkét nap 7-19.00 ig dolgozom. :)

Közben várom a jó időt, a kocsi tiszta kosz megmosni sem lehet mert ráfagy.,mikor lesz már tavasz? :D És ajövő hétre még hidegebbet jósolnak.(ne legyen igazuk). ;)

Link to comment
Megosztás:

Cartársak! Nagyon leállt a szekció? Mi van veletek?

Dehogyis állt le, csak nálunk pl. évvége van, meg áfabevallás, és nos hát melózni kell keményen!

De jövőhéttől, rettegjetek, újra itt leszek :D

Szegény Corsika! :)

Átérzem a helyzetedet, az elmúlt pár napban nagyon sokat dolgozzzam(ennek köszönhetően mindkét szemem kiakadt ;) )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Eljutottam végre ide is! ;)

Ma éjszakás műszak után itthon egyszerűen beájultam... délig aludtam...ruhástól! :)

Ébredés után viszont azonnal egy kávét nyomtam magamba! Ezután beötlött, hogy nekem van valamim I_S-nél! ;)

Felhívtam, elmentem hozzá és átvettem... a kicsi kocsinak meglepi lesz...(4 db csodaszép alufelni) ;)

Utána még 1x megköszöntem az eladónak a felniket...

Ezek után próbáltunk volna családias bevásárlást csinálni... de a fiúk nem bírták a kiképzést, így üres kosárral visszamentünk a kocsihoz és hazajöttünk...

Most gyorsan igyekszem bepótolni a mai lemaradást... :P

ui.: de jó lenne, ha nem kéne menni éjszakára ma is... :D

Link to comment
Megosztás:

1 szép alufelni az nagyon jó dolog,én is elfogadnék 4-et. :)

Én meg arra gondoltam,hogy az egész autót cserélem le,mert az 1000-es motor,hát szóval nem túl erős(de nagyon gazdaságos)és úgy hallottam nyáron már lesz D Corsa,ha nem sokkal lesz drágább mint a C ,akkor (ha a család is beleegyezik,meg lesz rá kes) az lesz,ha nagyon drága lesz akkor pedig egy erősebb motorú,jobban felszerelt C Corsa a cél.Gondolom lesznek majd akciók mikor már az uj Corsa is kapható.Ha egyik sem sikerül maradok ennél mert tényleg semmi kifogásom sincs vele szemben,azt meg ,hogy ilyen a 3 hengeres 1000-s motor már előtte is tudtam ,hogy megvettem csak annyi lóvé volt rá,nem tudtam az 1.2 -st bevállalni.

Link to comment
Megosztás:

1 szép alufelni az nagyon jó dolog,én is elfogadnék 4-et. :)

Én meg arra gondoltam,hogy az egész autót cserélem le,mert az 1000-es motor,hát szóval nem túl erős(de nagyon gazdaságos)és úgy hallottam nyáron már lesz D Corsa,ha nem sokkal lesz drágább mint a C ,akkor (ha a család is beleegyezik,meg lesz rá kes) az lesz,ha nagyon drága lesz akkor pedig egy erősebb motorú,jobban felszerelt C Corsa a cél.Gondolom lesznek majd akciók mikor már az uj Corsa is kapható.Ha egyik sem sikerül maradok ennél mert tényleg semmi kifogásom sincs vele szemben,azt meg ,hogy ilyen a 3 hengeres 1000-s motor már előtte is tudtam ,hogy megvettem csak annyi lóvé volt rá,nem tudtam az 1.2 -st bevállalni.

Hmm.... micsoda tervek!

Nekem még a tervek közt egy Futó mester féle BC van! Azzal vége a költekezésnek.... ja.. a felnikre még a gumi is be van tervezve. :D

Link to comment
Megosztás:

Persze nálam is sok a "ha",meg pénz kérdés az egész projekt,de nem tehetek róla ,mióta megláttam a képet a D Corsa-ról beleszerettem. :)

Remélem nem adják majd túl drágán.Asszonykám nem lelkesedik túlságosan az ötletért,azt mondja jó ez nekünk,minek még újabb meg hogy van másra költeni,szóval majd meglátjuk.De szép is lenne. :D

Link to comment
Megosztás:

Persze nálam is sok a "ha",meg pénz kérdés az egész projekt,de nem tehetek róla ,mióta megláttam a képet a D Corsa-ról beleszerettem. :)

Remélem nem adják majd túl drágán.Asszonykám nem lelkesedik túlságosan az ötletért,azt mondja jó ez nekünk,minek még újabb meg hogy van másra költeni,szóval majd meglátjuk.De szép is lenne. :D

Jó reggelt mindenkinek!

Ha már ennyire belé szerelmesedtél... adja az ég, hogy összejöjjön!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Ha tehetitek ne induljatok útnak, én ma reggel korán még a hóesés előtt indultam el, de visszafelé már a szakadó hóban jöttem. Indulás előtt lesepertem a kocsit, de mire körbeértem kezdhettem előlről, arról nem is beszélve hogy a zártkerti részen voltam, szűk dűlőúton, ahol majdnem nekicsúsztam a kerítésnek :D Dió, na jó lehet akkora nem, de csersznye nagyságú pelyhekben hullott a hó, ami nagyon szép volt, csak épp nem láttam semmit :)

Szóval a mai vásárlást elnapolom úgy döntöttem, pedig már hónapok óta tolom ;)

Link to comment
Megosztás:

Gyengül a hóesés.... nem lesz síparadicsom mégse az Alföldből!!! :D :)

Szóval...ha a léceket valaki már felrakta a kocsira, mert indult volna ide...nyugodta leveheti...maradjon otthon! ;)

Tatabánya: Reggel enyhe havazás, utánna olvadás 1000-rel, tiszta tavasz .. +6 fok napközben ;)

Link to comment
Megosztás:

halihóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Hát hó az nem volt, de volt 15 perc kiadós ónos-jeges eső reggel, de utána Hawaii szikrázó napsütés és +5 fok! Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeees! Nagyon szép nap volt a mai!

meglátogattam a Rapidomat, készülget, már a motorkáját teszik rendbe. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát, emberek, ez nekem ma nem megy. Nekiálltam nyitóoldalt fabrikálni a honlapunknak, de a negyedik sör sem hozta meg az ihletet. Talán holnap már össze tudok ütni valamit. Remélem, ti jobban haladtok. Ha legalább tinektek összejön valami, akkor már jobban lehet ollózni. Mindegy, holnap teljes erőbevetés, meg hasonlók. Meg asszem összeütök egy sajátot is, jobb, mint benyesni az Én autóm rovatból, ráadásul ott van egy-két nem aktuális dolog is. Mára ennyi, ti meg már úgyis alszotok, de azért jó éjt mindenkinek, aki debreceni, és annak is, aki nem!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.