Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Itt már tegnap is esett. Az írkálásból a honlapunkra meg én is kiveszem a részem, holnap összeütök pár sort, aztán lemeózzátok. De a webszerkesztésbe nem igazán szeretnék beleesni, az nem az én asztalom (szégyen ilyet mondani, pedig többek között ez is a szakmám lenne, de ezt ellógtam a suliban...).

Ma önkéntes túlórázó leszek, hogy akkor induljak, amkior a népek már hazaértek :)

Egy kis fizuemelés, és rögtön milyen lelkesek vagyunk! :D

Link to comment
Megosztás:

Szép napot! Ettől szebbet! :)

Weblap.... mindannyian írogassuk gondolatainkat ezzel kapcsolatban, aztán egy talin megbeszéljük....szerintem... :D

SzaboT... akkor jó a neted otthon? Vagy akkor most hol vagy? Mert mintha arról írtál volna, hogy 1 ideig nem lesz jó!

egy dógot viszont tudok, mint esetleges kedvezmény a régió tagjai számára... ha kell valakinek Metabondos cumó, szóljon....hozok, vagy ha veszi a fáradtságot, és felkeresi a helyi bótocskát, hivatkozzon rám... ócsóbban fogja megkapni... árakat meg tudom mondani, ha érdekel titeket is! ;)

Link to comment
Megosztás:

Halihó!Megjöttem..Állásinterjún voltam.

Jó mi? Amikor végre kiharcolom magamnak, hogy minden jó legyen a jelenlegi helyemen, akkor meg behvínak egy hátszeles álláinterjúra :) Ilyen az én formám...

De szerencsére nem nekem való, és a pénz is kevés, szal nem kell a lehetőségeket mérlegelve döntésen törni a fejemet :D

Link to comment
Megosztás:

Halihó!Megjöttem..Állásinterjún voltam.

Jó mi? Amikor végre kiharcolom magamnak, hogy minden jó legyen a jelenlegi helyemen, akkor meg behvínak egy hátszeles álláinterjúra :) Ilyen az én formám...

De szerencsére nem nekem való, és a pénz is kevés, szal nem kell a lehetőségeket mérlegelve döntésen törni a fejemet :D

Akkor maradsz a helyeden, a megemelt fizetéssel...ha jól értettem! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hajrá Nyuszifül!

azé kíváncsi lennék, hogy milyen volt az a megbeszélés a főnököddel....mennyire voltál kemény! :D

;) Nem kellett keménynek lennem, mert a hírt, hogy lelépek hamarabb eljuttatttam a fülébe, mint ahogy elé álltam volna, így ő tehette meg nekem a javaslatot, szóval meghagytam abban a hitben hogy ő akar nekem emelni.. az összeg nem tetszett neki, dehát...rákényszerült. Azt mondta kellek neki :)

Link to comment
Megosztás:

Szerencsés vagy Nyuszi,hogy olyan melóhelyen dolgozhatsz,ahol ha ráijesztessz a góréra,hogy lelépsz,akkor megemeli 50% a fizudat. :D .Szerintem legtöbbünknek ilyen esetben azt mondanák,hogy astra la vista.(nincs felvétel nálatok?) ;) Ha látom a főnökasszonyomat reggel én is megpróbálom :) Aztán lehet,hogy többet nem fórumozok az irodából.

Link to comment
Megosztás:

Szerencsés vagy Nyuszi,hogy olyan melóhelyen dolgozhatsz,ahol ha ráijesztessz a góréra,hogy lelépsz,akkor megemeli 50% a fizudat. :D .Szerintem legtöbbünknek ilyen esetben azt mondanák,hogy astra la vista.(nincs felvétel nálatok?) ;) Ha látom a főnökasszonyomat reggel én is megpróbálom :) Aztán lehet,hogy többet nem fórumozok az irodából.

Szia!!! Inkább hagyd békén a főnököd!

Kellesz ide! ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerencsés vagy Nyuszi,hogy olyan melóhelyen dolgozhatsz,ahol ha ráijesztessz a góréra,hogy lelépsz,akkor megemeli 50% a fizudat. ;) .Szerintem legtöbbünknek ilyen esetben azt mondanák,hogy astra la vista.(nincs felvétel nálatok?) ;)

Ez azért van mert ez egy nem mindennapi cég, nem mindennapi főnökkel, sajnos ide nem szívesen jönnek dolgozni az irodai alkalmazottak, olyan hírhedt a cég! Előttem egy év alatt három gárda váltotta egymást, akikkel én menetm oda sincsenek már ott...Nem bírták a légkört, és nem volt elég....hát, nem volt elég nagy a szájuk :)

Szóval ez nem áldás azért, mert ez úgymond akár veszélyességi pótlék is lehetne :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap nálunk lejött jó 10 centi. Remélem nem lesz több. Most meg mondja a hideget, szal esély sincs, hogy eltűnik a hó.

Esély az mindig van! :D

Maximum meg kell várni a Tavaszt! :)

Viccet félretéve... remélem egy hónap múlva nem lesz ilyen hideg, meg hó se....nem lenne jó kecskemétre ilyen időben autókázni... jobb szeretem a tiszta, száraz aszfaltot! ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó délutánt!

Hát nem igaz, most szóltak, hogy benn kell maradnom délután vizsgáztatni......Grrrrrrrrrrrrrrr.nem hoztam magammal kaját , éhes vagyok, szomjas vagyok............ :)

Szia!

Szegény Rulezke... vigasztaljon a tudat, hogy én is dógozom ..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.