Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Valaki a G astra tulajok közül vagy bárki meg tudja mondani, hogy a 2 féle első teló között mi a különbség, és melyik modell melyikkel van szerelve?

Gondolom a szárvastagság térhet el, és akkor motorméret alapján változik, de melyik tartozik az egyik típusba és melyik a másikba? B)

Link to comment
Megosztás:

Nagy a csend! B)

Nekem még néha most is szokatlan az automatát vezetni,főleg így ,hogy a szolgálati kocsink is pont egy ilyen Astra (csak 1,4-es)kéziváltóval.

Néha az enyémbe kuplungolni akarok :blush: ,a másikkal meg úgy kanyarodok,hogy nem teszem vissza kisebbe,csak nyomom a gázt és csodálkozok,hogy miért nem megy! ;)

Ma amúgy voltunk Debiben(klinikán),csak siettem haza a gyerekért a suliba!

Hazafelé szakadt az eső,de azért jó volt az út , előzgettem is rendesen!Jó az a sport fokozat,engedi kipörögni a motort 5000 fölé is!Akkor aztán megindul a gép!!!

Link to comment
Megosztás:

ahoj ;)

tegnapi időjárásról...f@szom kivan a 4-es "főúttal"...tiszta kavics az egész,és debrecen-nyíregyháza útvonalon úgy kopogott a szélvédőn,motorháztető,doblemezeken,és a tetőn is (!),mintha jégeső esett volna...meg sem mertem nézni reggel,hogy lett-e valami nyoma...

amúgy errefelé úgy látom mindenki korán kel,és dolgozik,bezzeg a pesti kollegák 9-10 előtt sehol sincsenek...amikor meg 18kor hívnak munka ügyben,szembesítem őket,hogy 7-15ig van munkaidő... B)

Link to comment
Megosztás:

Nem mind kavics, ipari só is van közte méghozzá jókorák.

Én is kaptam belőle tegnap, kamion előttem és elkezdett előzni B) szerintetek mennyire tette le az útpadkára :blush: Csak úgy kopogott a trutyi mindenen, nem győztem hogy lemaradni. Megnézni még én sem mertem a nyomát, de még a tetőlemezen is koppant néhány ;)

Link to comment
Megosztás:

Valamelyik éjjel a sószóró nem kímélet... mintha géppuskával leadtak volna egy sorozatot az autómra kb olyan hangja volt amikor főúton elmentem mellette, persze aktívan szórt nem állt volna meg ha látja, hogy jön valaki, az ilyennel ott helyben kifizettetnék kb 5 elem fényezést és egy szélvédőt...

Link to comment
Megosztás:

Nagy a csend! :D

Nekem még néha most is szokatlan az automatát vezetni,főleg így ,hogy a szolgálati kocsink is pont egy ilyen Astra (csak 1,4-es)kéziváltóval.

Néha az enyémbe kuplungolni akarok :lol: ,a másikkal meg úgy kanyarodok,hogy nem teszem vissza kisebbe,csak nyomom a gázt és csodálkozok,hogy miért nem megy!

Könnyen el lehet rontani egy kéziváltós autót, ha hozzászox, hogy nem kell kuplungolni. Képzeld el, amint a Smart után a KAdettban kuplung nélkül teszem be az egyest :-///////////////

tegnapi időjárásról...f@szom kivan a 4-es "főúttal"...tiszta kavics az egész,és debrecen-nyíregyháza útvonalon úgy kopogott a szélvédőn,motorháztető,doblemezeken,és a tetőn is (!),mintha jégeső esett volna...meg sem mertem nézni reggel,hogy lett-e valami nyoma...
Pedig mostanában lettek kés azokkal a szakaszokkal nem?
Link to comment
Megosztás:

há' érted,meglátják az allroad quattrodat,és inkább lemaradnak :D

Hát Quattronak azért még nem becézzük, de míg 13as kerekek voltak rajt, Calibrát is gyorsultam véle. :-))

Most kicsivel öregesebb, de legalább hosszabbak a fokozatok, és már majdnem egy évig kibírja egy kuplungbowden :-))

//---Mackó, lehet, hogy most megint hülyeséget mondok, de nem lehetne a te tönkrevágott hidropneumatikus váltóvezérlésedet átoperálni enyémbe? Tököm ki van már a mechanikus rendszerrel. Tudom, hogy drága, de te mennyiért válnál mg tőle? És mennyi az az alkatrész, amit meg kell venni hozzá?

Link to comment
Megosztás:

Könnyen el lehet rontani egy kéziváltós autót, ha hozzászox, hogy nem kell kuplungolni. Képzeld el, amint a Smart után a KAdettban kuplung nélkül teszem be az egyest :-///////////////

Pedig mostanában lettek kés azokkal a szakaszokkal nem?

krggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :lol: :lol: :D mint egy jó ifa :lol:

van új szakasz igen,de közel sem mindenhol.újfhértóg khatassszzzztróófaaaa :D

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlöm a rímfaragót!

Én is!!! :lol:

krggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :lol: :lol: ;) mint egy jó ifa :D

van új szakasz igen,de közel sem mindenhol.újfhértóg khatassszzzztróófaaaa :D

Te nem tudod ezek szerint milyen a rossz út, mutatok én olyat, hogy utána viheted a futóműveshez... :lol: ;)

Az Ifás téma meg nagyon kemény. Aki nem próbálta annak ajánlom -utána mondja, hogy kényelmetlen a személyautó.

Link to comment
Megosztás:

Szülinapi buli lesz a Paripában? :D

Már csak a délutánomat kell szabadnapra cserélnem, de azt hiszem, ebben az esetben el fogom tudni intézni.

Még kiderítem hogy ki lesz kivel, de legalább jóval előtte tudok róla, így jó esélyek vannak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az Ifás téma meg nagyon kemény. Aki nem próbálta annak ajánlom -utána mondja, hogy kényelmetlen a személyautó.

Az IFA még csak-csak (bár kiszakadt fülkebakkal érdekes tud lenni a testhelyzet :D), de a kormányváltós Avia... Na azt nem kívánom senkinek!

Még kiderítem hogy ki lesz kivel, de legalább jóval előtte tudok róla, így jó esélyek vannak :lol:

Részemről semmi esély. Érezzétek jól magatokat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.