Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Ahhoz előbb törd össze a vasat, utánna ingyér megcsinálja az avatarod Mackó!

áááá.... Chyga segedelmével készült 2 variáció... majd eszembejutott, hogy van a gépen PrintScreen + vágólap + Nero Coverdesigner + MS Paint.... :)

Ez most a saját kreáció!

Szerintem amúgy nem akar Ő ilyet! Van elég baja neki, akkor mivel jönne Kecskemétre? ;)

Ja... Chyga... a város nem lesz nehéz a nyakadnak? Vigyázz... nehogy elnyomjon! :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hááááát, nem éppen, én harcoltam...és győztem ;)

És még azt mondják, hogy a nyuszi békés természetű! Azért a főnök 8 napon belül gyógyul? :)

áááá.... Chyga segedelmével készült 2 variáció... majd eszembejutott, hogy van a gépen PrintScreen + vágólap + Nero Coverdesigner + MS Paint.... :D

Ez most a saját kreáció!

Jól sikerült, de a sok progit lehet helyettesíteni mondjuk Gimp-el vagy Photoshop-al. ;) Az előbbi ingyenes és legalább olyan jó, mint az utóbbi.

Link to comment
Megosztás:

És még azt mondják, hogy a nyuszi békés természetű! Azért a főnök 8 napon belül gyógyul? :)

Jól sikerült, de a sok progit lehet helyettesíteni mondjuk Gimp-el vagy Photoshop-al. :P Az előbbi ingyenes és legalább olyan jó, mint az utóbbi.

THX! De hirtelen nem volt épp kéznél egyik se. Valahogy az ilyen progik kimaradnak nálam...pedig olykor milyen hasznosak tudnának lenni! :D

Egész jól bírom így a 28. órában az ébrenlétet! ;) Egyre frissebnek érzem magam! ;)

Link to comment
Megosztás:

THX! De hirtelen nem volt épp kéznél egyik se. Valahogy az ilyen progik kimaradnak nálam...pedig olykor milyen hasznosak tudnának lenni! :)

Egész jól bírom így a 28. órában az ébrenlétet! :D Egyre frissebnek érzem magam! ;)

Ez nálam is így szokott lenni éjszakásban. Általában egy napot alszok, egyet kihagyok, majd kettőn alszom és megint nem, és már vége is a hétnek! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez nálam is így szokott lenni éjszakásban. Általában egy napot alszok, egyet kihagyok, majd kettőn alszom és megint nem, és már vége is a hétnek! :)

Ez ismerős! Amikor műszakba jártam, akkor én is így csináltam. A csütörtöki nap volt a legnehezebb.

Link to comment
Megosztás:

Ez ismerős! Amikor műszakba jártam, akkor én is így csináltam. A csütörtöki nap volt a legnehezebb.

Fene se tudja. Kotyogós kávéfőző a titka az egésznek. Fel sem tűnik, ha kimarad egy nap. Persze most nagy a pofám. Két hónap kihagyás után kíváncsi vagyok, hogy hogy fogom bírni, de eddig semmilyen problémám nem volt a három műszakkal.

Link to comment
Megosztás:

Én úúútááálom a kávét, szal nekem a nélkül kellett kibírni. Kb 1 hónap volt, mire megszoktam a műszakolást, de utána nem volt vele gondom.

Én 6 éve fogom szokni márciusban... szóval...eddig bírom... ráadásul a fiúk is folyton rajtam ugrálnak, ha lefekszek... igazán éjszakásban a 6 napot van, hogy összesen 6-7 óra alvással viszem végig... mondjuk utána este, mikor alszok, "remegnek a falak" effekt van... nejem szerint olyankor rendesen horkolok... :)

Mondjuk engem ez nem zavar... :D ellene nem igazán tudok tenni.

Link to comment
Megosztás:

Hát, mint a Luca széke! :)

A hétvégén megyünk megnézni a rapidot, jó lenne jövő héten fényezőkamrába vinni, már igy is 3 hónapo csúszott a szerelő betegsége miatt. :D

Aztán már csak össze kell tenni éééééééééééééééééés ...... irány a hatósági műszaki és társai. ;)

A 445-höz a padlólemezt várom, meg a gumikédereket.

és a te autókád?

pénteken egyik barátnőm haladt egy rendszám nélküli (!) IFA után, amiről leesett a rakomány egy része, felcsapódott a hűtőre és széttört az egész (alulról). Mivel rendszám nem volt, nem tudták elkapni, igy fizetheti az egészet ő. ;) Szegény.....

Link to comment
Megosztás:

Hát, mint a Luca széke! :)

A hétvégén megyünk megnézni a rapidot, jó lenne jövő héten fényezőkamrába vinni, már igy is 3 hónapo csúszott a szerelő betegsége miatt. :D

Aztán már csak össze kell tenni éééééééééééééééééés ...... irány a hatósági műszaki és társai. ;)

A 445-höz a padlólemezt várom, meg a gumikédereket.

és a te autókád?

pénteken egyik barátnőm haladt egy rendszám nélküli (!) IFA után, amiről leesett a rakomány egy része, felcsapódott a hűtőre és széttört az egész (alulról). Mivel rendszám nem volt, nem tudták elkapni, igy fizetheti az egészet ő. ;) Szegény.....

Sajnálatos amit írsz!!! Szegény barátnőd! Szegény skodák!

Az enyémnek tegnap a futóműve már rendben volt. Alkatrészeket vártak a kasztnihoz, amiket fényezhetnek!

Meg holnap lesz a pótszemle...mert 1-2 dolog még kívánkozik a listára.

Link to comment
Megosztás:

Nos, csupa jó hírem van (ami persze nekem igazán jó hír)! Le van gyantázva az ikerkocka frontom, és előkerült egy keskeny lökhárító, amelybe már gyárilag benne van a rendszámtartó, meg a rendszámvilágítás, no és eddig is megvolt az I400-as szélesítés az első lökhárítóval. Márcsak el kellene kezdeni a kasztnizást.

Link to comment
Megosztás:

Nahát, mindenki milyen nagy szervezésbne van, én meg csak ülök a babérjaimon, no de nemsokára az én autókám is kap majd ajándékot :)

Na ja, de én már fél éve szerettem volna itt járni. Egy kicsit én is le vagyok maradva az ütemtervhez képest. De ma feladtam két lottót, úgyhogy ha minden jól megy, szombaton már milliomos vagyok! :D

Link to comment
Megosztás:

Te sanyi! Ez fura kérdés lesz, de ha nyersz bevállalom: Ugye engem is szeretsz? :) :D ;)

Más, itt szakad a hó! Alig bírtam kiásni a Corsa-t, mert a garázsba még mindig nem tudok leállni. Ilyenkor úúúútáááálom a telet!!! Még jó hogy ma nem dolgozok... ;)

Link to comment
Megosztás:

Te sanyi! Ez fura kérdés lesz, de ha nyersz bevállalom: Ugye engem is szeretsz? ;) ;) :P

Más, itt szakad a hó! Alig bírtam kiásni a Corsa-t, mert a garázsba még mindig nem tudok leállni. Ilyenkor úúúútáááálom a telet!!! Még jó hogy ma nem dolgozok... ;)

Nem dolgozol ma? :D Mázlista!

Weblap témában kérdezd mackót!

Én arra gondoltam, hogy kellene egy kis ismertető a régióról, nevezetességek, stb, aztán úgyis mki ír valamit magáról az autóról, illetve a talis beszámolók immár majd ide kerülnek.

Ez az én ötletem :) egyelőre

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.