Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok! Nos, ottalvós Debreceni régiósok: albi terv lefújva, viszont holnap hívom fel a homokbányai kolit Kecsón (GAMF-os), hogy van-e vendégszobájuk cirka 6-8 főre. Annyit kell róla tudni, hogy iszonyat halk helyen van (volt ruszki laktanya, sehol semmi, viszont frissen felújított épületek, melyek rettentő kafák), és mivel hétvége lesz, ezért a diákok sem fognak ott bulizgatni, viszont mi még mehetünk pár helyre, a saját bulink után :blink:! A szobák kialakítása: Két szoba összenyílik, közöttük van a zuhanyzó, mosdó és a budi (helyesbítek, WC), egy szoba kétágyas. Ha ez bejön, akkor jó helyünk lesz. Holnap majd többet mondok, amikor már felhívtam őket.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nos, ottalvós Debreceni régiósok: albi terv lefújva, viszont holnap hívom fel a homokbányai kolit Kecsón (GAMF-os), hogy van-e vendégszobájuk cirka 6-8 főre. Annyit kell róla tudni, hogy iszonyat halk helyen van (volt ruszki laktanya, sehol semmi, viszont frissen felújított épületek, melyek rettentő kafák), és mivel hétvége lesz, ezért a diákok sem fognak ott bulizgatni, viszont mi még mehetünk pár helyre, a saját bulink után :blink:! A szobák kialakítása: Két szoba összenyílik, közöttük van a zuhanyzó, mosdó és a budi (helyesbítek, WC), egy szoba kétágyas. Ha ez bejön, akkor jó helyünk lesz. Holnap majd többet mondok, amikor már felhívtam őket.

Hajrá Sanyi!!!

Csak így tovább! Várjuk a híreket!!!

Mikor tesznek már be téged a MOTE tagok soraiba? Vagy vacakol az OTP?

Nem értem, Olyan jó lenne látni a neved alatt a MOTE Klubtag feliratot is!

Link to comment
Megosztás:

Hajrá Sanyi!!!

Csak így tovább! Várjuk a híreket!!!

Mikor tesznek már be téged a MOTE tagok soraiba? Vagy vacakol az OTP?

Nem értem, Olyan jó lenne látni a neved alatt a MOTE Klubtag feliratot is!

Különösebben nem izgat... Titeket látlak, a többi annyira nem érdekel. Annak idején MOMC-osként láttam, hogy mikből maradok ki most. Elég annyi, hogy ami fontos, az most is elérhető. Hogy fekete vagyok vagy kék, az meg tökmindegy, a lényeg, hogy Kecsóra nem Húgyos Pistaként megyek...

Link to comment
Megosztás:

Na hallod, ha ezt nem írják, akkor még most is hezitálnék a befizetéssel :). Úgyhogy jóérzéssel emlegetem. Különben is, én mint Pista?

ÁÁÁ... Pííísta az van sok a klubban, meg a fórumon is!

Sörös Sanyi az csak egy van! :)

És mi nagyon örülünk neked! Nekünk te sosem voltál, és sosem leszel Hugyos Pista!

:blink:

Hacsak nem változtatod meg a neved! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Na sziasztok Pisták,Sanyik,Lacik s valahány név a naptárban én mára végeztem,megint jó sz@r nap volt sok melóval, idegeskedéssel a forumra is csak ritkán tudtam ránézni,de azért 1-2 helyre bekontárkodtam,meg jókat nevettem pár beszóláson.Legközelebb 18 -án este leszek itt utána 20 és 21 nappal.Sziasztok.

Link to comment
Megosztás:

Na sziasztok Pisták,Sanyik,Lacik s valahány név a naptárban én mára végeztem,megint jó sz@r nap volt sok melóval, idegeskedéssel a forumra is csak ritkán tudtam ránézni,de azért 1-2 helyre bekontárkodtam,meg jókat nevettem pár beszóláson.Legközelebb 18 -án este leszek itt utána 20 és 21 nappal.Sziasztok.

Hát...sajnálom, hogy ilyen napod volt! Kívánom, hogy az estéd sokkal jobb legyen! :blink:

Azt meg különösen sajnálom, hogy 21.-én is dolgozol! Ráadásul nappal!

Jó éjt neked!

Link to comment
Megosztás:

Na sziasztok Pisták,Sanyik,Lacik s valahány név a naptárban én mára végeztem,megint jó sz@r nap volt sok melóval, idegeskedéssel a forumra is csak ritkán tudtam ránézni,de azért 1-2 helyre bekontárkodtam,meg jókat nevettem pár beszóláson.Legközelebb 18 -án este leszek itt utána 20 és 21 nappal.Sziasztok.

Szia! Legközelebb normálisabb melónapot kívánok, kevesebb idegeskedéssel, a 21.-édet meg jól elb@szták.

Link to comment
Megosztás:

Mi a manó! Akkor irány a 18+! :)

Francokat! Megnézem, nov. vége óta mit fírkáltak össze a Boszik! :) (Az előbb meg még járt a pofám, hogy nem is érdekel. De képmutató vagyok! B))

No de Sanyi!!! :lol:

Egyből a csajok!!! Jó, tudom, inkább a csajok, mint a fiúk, de akkor is! :blink:

Azé télleg elég fura, hogy az előbb még azt mondod, hogy nem érdekel az elzárt rész, most meg ráharapsz!!! :D :o

Üdv a klubban!!

Link to comment
Megosztás:

Ugye nem baj, hogy mai utolsó cselekedetként indítottam egy témát a weblappal kapcsolatosan?

Mármint remélem a modik és adminok is így gondolják, és nem törlik... minden régióban, szekcióban van ilyen topic, gondoltam, ha már 1x megalakultunk, akkor mi is adjunk ötleteket hozzá!

Na már megyek... Jó éjt mindenkinek!

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

A képtárnak várnám a feltöltési leírását!!! SzaboT??

1. Regisztráld magad az oldalon.

2. Menj bele abba a galériába, ahova fel akarod tölteni a képeket.

3. Válaszd ki magad (alkategória).

4. A menüből válaszd ki a feltöltést.

5. A képek nem lesznek azonnal fel, mert egy adminnak validálnia kell. Eddig én vagyok csak admin. :blink: Szóltok, validálom, ha kell javítom és kész!

A gond az, hogy max 800x800-as képet tudtok feltölteni és nem találom, hogy hol lehet átállítani nagyobbra. Ha megtaláltam a hiba forrását, akkor írok!

Link to comment
Megosztás:

1. Regisztráld magad az oldalon.

2. Menj bele abba a galériába, ahova fel akarod tölteni a képeket.

3. Válaszd ki magad (alkategória).

4. A menüből válaszd ki a feltöltést.

5. A képek nem lesznek azonnal fel, mert egy adminnak validálnia kell. Eddig én vagyok csak admin. :blink: Szóltok, validálom, ha kell javítom és kész!

A gond az, hogy max 800x800-as képet tudtok feltölteni és nem találom, hogy hol lehet átállítani nagyobbra. Ha megtaláltam a hiba forrását, akkor írok!

Akkor megvárom! nincs hangulatom minden eddigi képet átméretezni. :)

Ja, és akkor mi a helyzet a szombati nappal? Címet se tudunk, meg időpontot sem...

Ja.... Nyuszi! Mikor dől el, hogy jössz-e vagy sem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.