Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Értelek! És igen végiggondolva jobb lenne állítani rajta mert ha megpakolom a seggét vagy beülnek hátra akkor még lejjebb lesz és még feljebb világít, na majd szólok is a szerelőknek, hogy állítsák be :D Bár az, hogy beülnek 3-an hátra nem hajta meg túlzottan az autót nem ül le úgy mint pl a kadett ült lehet az ültetés miatt.

B2-es vectrához láttam képen érzékelőket amiknek a helye is megvan és csak be kell rakni utána automata is lehet akár de akkor ez nem az, de így is meglepődtem rajta, hogy ilyet is tud ;)

Kadettel is el akartam menni az autóklubhoz beállíttatni de ezzel úgyis megyek szervizbe megcsináltatom ott :P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Beszaladtunk debibe pár apróságért és belebotlottam egy bordó-fekete megpiszkált f astrába, Zoltán táblával és opel clubos rendszámkerettel, nem ismeri véletlenül valaki?

Amúgy intett a srác csak időm nem volt, hogy leálljak vele csevegni egy kicsit, hogy mizujs...

Link to comment
Megosztás:

A komfort és a kényelem, Mackó!

Épp én is azzal dilizek, tiszta műszerész munka. A végére lesz műszer csak ész nem ;) :P , no meg nem annyi a végösszeg mert ha ugyebár chipes-immós a verda akkor a kulcsba kell egy chip ami megint nem két forint. A gyárival annyi a különbség, hogy nem kell ennyit dilizni vele mint pl én. De alakulóban a projekt. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én se szedem szét a gyári kulcsot mert lehet kapni chipet hozzá, be is tanítják. Pl nekem a chip 9 pízbe volt az egyik kijjebb eső multiban az üzletsoron, a kulcsszárat is (pontosabban a kulcsot -1600-ért) lemásolták csak egy kicsit át kell alakítgatni hogy bele menjen a "bicskába".

Link to comment
Megosztás:

kÖSZI A VÁLASZT, AKKOR EZ AZT JELENTI, HOGY NEM ELADÓ, VAGY MÁR ELADTAD, VAGY pénzt akarsz érte, de akkor azt mondtad volna, mert tutira nem szégyelled. Na mind1, keresek akkor máshol. Csak pár részlete kellene, azért lenne nekem jó a törött össze lesz építve 2 másikkal. Csak a sima része kell.

Nem, ez azt jelenti, hogy én magam sem tudom mi legyen vele :D A hátsó gsi lököst fogod, viszed csak annyit kellene várni, hogy biztosító megnézze és oda tudjam adni, egy apró sérülés van rajta de lehet észre sem veszed + 2 lyuk van fúrva rajta a tolatóradarnak de azt be lehet foltozni könnyen. A sima régi lökös lesz majd rajta, az eredeti első lökös ha kell és eljössz érte viheted azt is csak még egy kis idő kell + szintén eljössz viszed kategóriás a gsi hátsólámpa is csak annyi kell, hogy a te régieidet tegyük fel mert ha sok cucc hiányzik az autóból többet kell fizetnem a bontóban ;)

+ majd egyszer amikor ezekért jössz még adok neked pár cuccot csak annyit kell csinálni velük, elviszed őket :P

Link to comment
Megosztás:

Na, Seth, szerintem félre értesz.

A gyári immo miatt szükség lesz vagy a gyári kulcsot szétmókolni, vagy egy új immo chipet másoltatnod, ha használni is akarod a bicskakulcsod. Ez tuti.

Gyuszi meg szerintem azért kérdezi, mert ő gyári kulcsot akarna még egyet. Azt opeléknél súlyos árban mérik, de legalább gyári. Másolóknál valamivel olcsóbb, de nem gyári.

Link to comment
Megosztás:

Na, Seth, szerintem félre értesz.

A gyári immo miatt szükség lesz vagy a gyári kulcsot szétmókolni, vagy egy új immo chipet másoltatnod, ha használni is akarod a bicskakulcsod. Ez tuti.

Gyuszi meg szerintem azért kérdezi, mert ő gyári kulcsot akarna még egyet. Azt opeléknél súlyos árban mérik, de legalább gyári. Másolóknál valamivel olcsóbb, de nem gyári.

Aham! Immobiliseres alapból az autó? Ez hogyan működik benne? A gyári kulcsot nem sajnálom, a jelenlegi riasztója vacak, a riasztó-kpzár pároshoz is csak 1 távirányítóm van az is elég viharvert, ki van kopva nagyon.

Link to comment
Megosztás:

a gyújtáskapcsoló körül van egy karika, az érzékeli a kulcsban lévő chipet. Ha ez nincs, akkor addig biza a moci nem indul, mert az ECU nem adja a kraftot. :D

Na ezt nem tudtam, hogy ilyesmi is van benne. Ez biztos benne van az enyémben is? Habár ha a legtöbbe benne van gondolom az enyémben is benne lesz ha már gyári riasztó is van benne + 4 ultrahangos érzkelő...

Link to comment
Megosztás:

Gyuszi meg szerintem azért kérdezi, mert ő gyári kulcsot akarna még egyet. Azt opeléknél súlyos árban mérik, de legalább gyári. Másolóknál valamivel olcsóbb, de nem gyári.

Igen, gyári kulcsra gondoltam. Egy kulcsot kaptam az autóhoz, ami nagyon kopott és viharvert. Ezt az indításgátlós dolgot nem láttam én sem tisztán. Ezek szerint a legjobb megoldás lenne, bemenni az Opelhez és ott elintézni. Bár nekem ez a "súlyos ár" elég rémisztőnek tünik...

Link to comment
Megosztás:

Igen, gyári kulcsra gondoltam. Egy kulcsot kaptam az autóhoz, ami nagyon kopott és viharvert. Ezt az indításgátlós dolgot nem láttam én sem tisztán. Ezek szerint a legjobb megoldás lenne, bemenni az Opelhez és ott elintézni. Bár nekem ez a "súlyos ár" elég rémisztőnek tünik...

Az enyém se sokkal külömb.

Opelék meg úgy elrémisztésképp kb 40 és 60 ezer között adnak egy másik kulcsot de pontos árat nem tudok viszont meg lehet kérdezni (mikor megvettem a gépet majd 5 éve csak úgy kíváncsiságból rákérdeztem), annyiért bontóban komplett zárrendszert adnak kulcsostól.

Link to comment
Megosztás:

most neked benne fog maradni a gyári riasztó? Amúgy? (csak gondolkodom, mert vagyok. :D )

Éppenséggel lehet benne marad de nem lesz bekötve mert a gyárija dilis már egy kicsit ezért is kell cserélni és ha már cserélem akkor kulcsot is cserélek amit végre értek, hogy hogyan működik ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.