Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

No mai nappal én is túl vagyok a vezérlés (szíj, görgők, vízpumpa) cseréjén, kézifék javításon ...s így azért már nyugodtabb szívvel vágok neki az utaknak.

Egy kérdés megint felötlött bennem: A vezetőoldali ajtó nyitáskor nem "áll" meg, ha nem visszacsukódik. Míg az anyósoldali az normálisan "beakad" úgy marad. Túlságosan nem zavar a jelenség csak nem tudom, hogy ez normális-e vagy a hiba az én "készülékemben" van? :D

Majd le hagytam:

Venni szándékozok még 1 liter 10W-40-es olajat is tartaléknak, után csöpögtetésre. Nagyon sokféle van forgalomban és kérdezném még mire érdemes figyelnem, hogy megfeleljen az autónak?

/Olaj cserém most nem volt, mert a szakértő szemek tényleg azt mondták, hogy ez legalább igaz, nem rég volt cserélve./

Néztem az aláírásod és azon gondolkodtam,hogy milyen az a V16-os motor. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

gyári rádió kiszedéséhez 4 db csigafúró, vagy drót is megteszi, amit be tudsz dugni a csavarok helyén, és nagyjából kitöltik a furatot, hosszra pedig vannak vagy 15 centisek.

A magnó alatti panelt simán le lehet pattintani, és onnan már rá lehet segíteni a magnónak a kicsúszásban.

Ha mégsem megy, akkor még pár csavar, és már kint is van a kesztyűtartó, ahonnan talán rá lehet segíteni mégjobban.

Link to comment
Megosztás:

öööööööööööööö,izé te adtad át fekete öltönyben a parkolót?? :D ???Olyan kicsi a kép....

Jó van na látom,hogy te szóltál hozzá(egyedül).

Nem, az csak azért volt, mert a kedves előttem szóló nem vanni tisztában a helyzettel.

Amúgy a lényeget nem lövöm le. A lényeg a képeken van, csak alig látszik. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem, az csak azért volt, mert a kedves előttem szóló nem vanni tisztában a helyzettel.

Amúgy a lényeget nem lövöm le. A lényeg a képeken van, csak alig látszik. :D

Mondom kicsik a képek!!!!Ha nagyítom meg elmosódik.Milyen fotós volt ott?Koca???

Látom már kicsit kilóg a kocsi hátulja!

Link to comment
Megosztás:

Akkor neked Seth biza már valaki berakott egy csüccsentőt, mert azok nem pirosak. :P

Jaja, mint azóta meg is állapítottuk: -40mm :D

+ A sportdob is gyári nem kókányolt!

Átnéztük az autót alulról, teljesen rendben van ;)

Egy hozzáértő szerint kb 200e kilométer van az autóban a belsejét és az életkorát nézve.

Link to comment
Megosztás:

Az ablakemelő (tekerentyű) kart megtudja valaki mondani, hogy lehet leműteni? A hátsó ajtóról szeretném leszedni a szedni a kárpitot, de nem jön össze :D

Copyright by Rtomi:

rongydarab befűz a tekerő mögé, finoman körbetekered a rongyot, mintha behúznál egy rotakapát pl., ekkor a rongyba beleakad az omagegyűrű egyik vége, és szépen kifordul. Utána a tekerő lehúzható. ;)

(lehet nem pont így írta le korábban valahova)

Link to comment
Megosztás:

Beszarás komolyan mondom... nem elég, hogy működik a tempomat kiválóan most jöttem rá, hogy a fényszóró magassága elektromosan egy kis tekerővel állítható belülről akármikor ;) Na még az érdekelne, hogy automatán állítja-e vagy csak ahogy én belövöm... csak csodálkoztam, hogy villognak rám ma mondom nem létezik, hogy szarul van benne a xenon hiszen 2 este sem villogott rám senki sem... suzukis volt a legjobb.... szabálytalanul parkol a kb 50 éves festett szőke hölgyike a buszmegállóban de majd kiégette a szemem annyira villogott rám na mondom itt már baj van.. beállok az mm-hez megnézem, és tényleg feljebb volt a magassága na de mit csináljak? Kapcsolagtok.tekergetek és láss csodát az eddig hasztalannak hitt tekerőke állítja a magasságát :P Azóta már nem villognak :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont ez nagyon azt jelenti, hogy rossz az alap beállításod. :D

0 allásban kéne belőni a lámpákat, és ahogy terhelődik a segge, úgy tekeregni folyamatosan a 3-as felé. ;)

Vagyis ha neked most közelebb van a 3-ashoz, mint a 0-hoz, akkor neked erősen felfelé hord a lámpád. Emellett mondjuk még lehet az is, hogy normál fényszóróban a foncsor úgy szórja a xenon fényét, hogy vakít. Projektorosban ilyen nincs.

Ja és nem állítja automatice a magasságot. :P Azt csak a gyári xenonok tudják.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.