Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Volt a kadetten is matrica 4 is de a vectra túl szép, hogy összeragacsozzam ;)

Cartárs úrnak elmondanám, hogy nem ront a feelingjén, sőt, asszem dob is a fekete ablakok sarkába tapaszolva bár kérdezz meg itt bárkit. Jól látható és asszem dob is egy kicsit rajta. De ha jobban megfigyeled az avataromat ott vigyorog az oldalsó hátsó ablakon is egy, nem csak a csomitérajtó ablakán.

A Blitzről meg elmondanám, hogy nem csak arról szól hogy van egy parkolónyi autó -lehet fotózkodni meg ámuldozni (főleg a testfestett csajokon) azt kész, lehet főzőcskézni, piálni (ugye Sörös Sanyi? :D), (elnézést) baromkodni, dumcsizni, barátkozni, csobbanni, német rendszámokat lopni és a többi földi jó de ahhoz el is kell jönni. Ott is találtam jóbarátokra akárcsak itt vagy a kadett klubban.

Viszont ez a "havi tali" tényleg nem rossz ötlet, én legalábbis támogatom. :P :D

Link to comment
Megosztás:

A nagy ötlet anno megszületett, és pont parkolóban, télen ácsorogva a hóban, csak magába dőlt... ideje feltámasztani! :D

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Janikám nab*zdmeg a lehető legjobb választás. gratula hozzá. Én sem tudtam volna neked jobbat mondani. Inkább, mint Calibra. Gratula, hogy visszaszálsz a lóra egyből.

Mondjuk maj hozzászox, hogy fele annyira megy, mint a kadett. Bár ebbe is bele lehet dobni később egy X30XE-t :-DDDDDD

Link to comment
Megosztás:

Igyekszem bár ezután a hónap után már csak jobb jöhet, vagyis remélem :D A köv hónap a vectrával kezdődik majd hétfőn az már csak egy jó dolog szerintem ;)

Hát jah... a kereskedő vezette a próbaút felén az autót, próbált lenyűgözni, hogy odalépett neki és kis idő múlva elindult mire 80 körül jártunk unottan megjegyeztem, hogy a kadett jobban ment :D A srác csak nézett értetlenül... majd hozzátettem, hogy lóerőben hasonló, súlyban -250kg, és az nem ecotec volt meg környezetbarát... ott odaléptem az indult is ez nyomába sem ér bár ha elkezd húzni akkor lehet érezni, hogy 2000 cm3 16V de közel sem olyan rugalmas és dinamikus mint amilyen a kadett volt ellenben sokkal kényelmesebb, nagyobb, felszereltebb, szebb :P X30XE nem lesz benne... ez marad így legalább a papírjai rendben vannak :D

Link to comment
Megosztás:

formára nekem nagyon tetszik a Vectra (4 ajtós B2 ahhhhhhhhhhhhhhhhhh :D ),de műszakilag úgy látszik nem túl szerencsések sajnos.

a komfort meg szerintem tudja pótolni a hiányzó közvetlenséget (nekem legalábbis a GTI "fapad"-> 90 ló full extra elviselhető volt)

mielőtt az astrát vettem,én is nagyon közel voltam egy 2.0hoz de aztán maradtam a mákdarálónál ;)

Link to comment
Megosztás:

Egy jó és nem utolsó sorban olcsó elektromos szakembert tudnátok ajánlani? Itthon van a "kicsike", de csinál egy két huncutságot.

(nem világít a csomagtér lámpa, ha beleteszem az égőt 20A-es bizti kivág. Nincs kesztyűtartó és a hátsó ajtó nyitásakor fény, a bal hátsó index használat közben hirtelen megszűnik kis időre majd újra vissza jön, a klíma controll lámpája tök sötét nem látni vizuálisan, hogy be van-e kapcsolva, nem tudom hogy ezjavítható e vagy komplett csere az orvosság rá..)

A legbosszantóbb jelenleg az, ha rálépek a fékre vagy tolatok, akkor pislákol (jó középerősen) a ködfénylámpa visszajelző ikonja a műszerfalon. Valamint hazafelé jövet többször is megjelent a BC-n a "Breaklight" felirat, ami egy határozottab fékezés után egy kis időre elmúlt. Értelmezni ezeket sajna még nem tudtam...

/Vectra 1.6 16V CD,1999/

Link to comment
Megosztás:

Helló!Ha jól csalódom és a nevedben a szám a szül.évet jelenti,akkor majdnem egykorúak vagyunk,ebben az esetben én Lali69 lennék! ;)

Mackosajt,ha itt lenne biztos ezt a céget ajánlaná szerelni:Re-Car Mobil Bt. Autó- és Kipufogószervíz (4030 Debrecen, Vécsey utca 28.)

Nekem is volt egy jó Opel villamosságis szerelőm Debiben,de most néztem meg,sajnos valamikor kitöröltem :D a telefonból a számát.

A breaklight amúgy féklámpaizzó lenne,lehet valamelyik nem érintkezik,lehet jó lenne amúgyis a csatlakozókat megtisztítani,átfujkálni WD 40-EL!

Link to comment
Megosztás:

Áááh, lekaparom a hajam. 3 órája dilizek a központi zárral, hogy távvezérelt is meg kulccsal nyitható is legyen de semmi ugyanis került egy szett.

Esetleg valakinek egy tutibiztos infója nincs véletlen, hogy (a csatin 1-től 12-ig) mik lennének az "agyába" bemenő színezett vezetékek? Ami az A oszlopba van benne -annak a be és a kimenetei. Nem bánom ha német nyelvű link is (max szótárral kibogarászom) de már totál kifeszített mert semmi eredmény -illetve pozitív nincs, minden távkapccsal megy de kulccsal semmi, azon túl az összes zár se működik.

a kábelek színjelzései: 2-es ponton barna-piros csíkkal, 3-as pont fekete, 6-os pont barna-fehér csíkkal, 7-es pont fekete-citromsárga csíkkal, 8-as pont fekete-piros csíkkal, 9-es pont piros (ez oké -betáp pozitív),11-es pont barna (szintén oké -betáp negatív) és 12-es pont piros-citromsárga csíkkal.

Áthidalva menne a gyári cuccos mert nem akarom szétbarmolni csak az eredeti helyére bevarázsolni a távirányítós modult.

Link to comment
Megosztás:

Igen Mackósajt nekem is ajánlotta nem rég a Vécsey-t, csak nem tudtam pontosan, hogy elektromos téren is otthon vannak-e.

A csatik tisztítását holnap reggel elvégzem, hátha már ettől is látványos javulás lesz, mert most lámpa fénynél nézve, nagyon korrodáltnak látszanak széthúzás után.

/Vectra 1.6 V16 CD, 1999 4 ajtós/

Link to comment
Megosztás:

Mackosajt,ha itt lenne biztos ezt a céget ajánlaná szerelni:Re-Car Mobil Bt. Autó- és Kipufogószervíz (4030 Debrecen, Vécsey utca 28.)

Nekem is volt egy jó Opel villamosságis szerelőm Debiben,de most néztem meg,sajnos valamikor kitöröltem :D a telefonból a számát.

Ez az a szervíz, ahol egy szerény 45-ös fickó a nagyfőnök, aki részt vállal a munkából, és mindenre automatikusan szervízkönyvet ír? Mármint rávezeti.

/kicsit átszerkesztettem a talik topic h.sz.-emet.

Link to comment
Megosztás:

Ha túl híg az olaj vagy már eléggé használt akkor is produkálhat ilyen dolgokat, esetleg a jeladó adhat hibás értéket a BC-nek bár nem vágom a bengásokat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.