Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ezt mind értem és a tagdíj az minden bizonnyal egy "rosta" ahogy mondod de erre mondtam, hogy "mote tag-e vagy sem". Ez részben jó ha azt vesszük, hogy beesik minden boldog-boldogtalan és úgymond "kiesik a selejtje" -elnézést a csúnya és/vagy helytelen kifejezésért de jó példa erre a kadett klub, csak azt tűrik meg maguk közt aki be tud illeszkedni illetve befogadják körükbe és a tagság kizárólag ezen múlik nem egy éves tagdíjon valamint a tagkártyán

Háááááááááát én anno befizettem, és nem tudtam, hogy nekem triplán visszajön a tagság ára évvégére, kadettklubbal meg az a helyzet, hogy nagyon szubjektív, kit fogadnak be. Én pl. direkt nem tettem be magam a tagok közé, anno mondták többen is, mert úgy éreztem, hogy itt a nyalás számít, semmi más. Ha valakinek más a véleménye, és meg meri nyilvánítani, azt kiröhögik kollektíven, és leírják. Manapság már azért javult a helyzet, harcaimnak köszönhetően. Anno a kombisokat, a dízeleseket, és még az 1.3-asososokat is lenézték, kiröhögték. Mint egy amerikai gimisfilmben. A Jánoska, a Soly, a Dévi, és a Pehicsabi vezetésével, akik mellesleg nem rossz emberek, csak kicsit szűklátókörűek.

Mondjuk én meg az ő boltituningos ültetős jellegtelen stílusukat fikázom, bár eleinte csak mint saját érzésemet tolmácsoltam, ma már nem nagyon merem. :-))

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg ugyan működőképes autóm nincs és ide is csak ritkán tévedek be inkább a kadettklubon írogatok ellenben hétfőtől már 2 opelem is lesz bár abból is csak 1 lesz működőképes és szerintem nem kell a taliknak ekkora szervezkedést csinálni, én magam láttam a pesti lurdy talik, hogy mennek... minden csütörtökön ott találkoznak, mindenki tudja, hogy ott tali van és ha tud ott van ha nem tud odamenni akkor nincs vannak mások, nem beszélik meg újra és újra, hogy tali van mert tudja mindenki. (nem csak opelesek, külön voltak amcsi autók, japánok... már 3x is voltam arrafelé bár mindig csak átutazóban sajnos de azért láttam hogy megy)

Itt is csak annyi kellene, hogy pl tali media-markt/teco/cora parkoló minden hónap x napján (hetente szerintem még nagy értelme nem lenne) és nem kell fél napig ott lenni... munka után 1-2 óra is elég, össze lehet futni, lehet ismerkedni, annyi időre be lehet ülni valahova és kész :D

Persze ehhez emberekre is szükség van... nekem pl ilyen blitzes meg hasonló több napos vagy egész napos találkozókhoz nincs kedvem... még nem is ismerek senkit sem onnan, mit csináljak? Megnézem az autókat és ennyi...

Csak hangosan gondolkoztam ;)

Köv autóm :P

------------

Endlos: ne add fel... engem is megszóltak már hányszor a kadettklubon mégsem adom fel :D Van amivel nem kell foglalkozni :D Mindenhol vannak "jó és rossz" emberek :D Pedig ha azt vesszük én átépítettem az autót alaposan, van tapasztalatom mert egy rozsdás 1.3S-ből csináltam egy fullos 2 literes gsit nem kevés extrával :D

Tudom már kérdeztem de mostanában elmondhatom, hogy sokat felejtek mióta ütődött lettem (baleset, totálkár, klínikai üdülés pár napig :P) hogyan legyek tag? volt valahol egy oldal amin le volt írva kinek kell utalni elsőnek hozzá + milyen fokozatú kártyák vannak...

Link to comment
Megosztás:

Nem kell messzire menni. Nézz fel az oldal tetejére, van ott egy ilyen rész:

Tagság 3.500 Ft-ért Tagság 5.000 Ft-ért Taglista Klubtagságról

Na, ott lehet nézelődni. :D

Ohh, danke schön!

Még ma megyek is utalok úgyis megyek otpzni... új autó :D

Most látom miket kapok (5000ft-os) matrica (szemét leszek nem teszem fel túl szép az autó hozzá) ellenben van opelklub.hu-s rendszámtartó keret, ezeket hogyan kapom meg? ugye nem.... nem kell pestre menni értük? :D

Aham utalok, írok Emy-nek és várom a csodát :D

Sőt... már csak megvárom, hogy nálam legyen az autó addig inkább nem csinálok semmit ;) a linkek megvannak és az is, hogyan kell :P Köszi! :D

Link to comment
Megosztás:

csak nem szívesen álldogálunk parkolóban,ráadásul nem budapesti léptékben megy itt a dolog.

tagságért pedig az oldal tetejéig kell görgetned csak :D

Üldögélni is lehet :P Csak arra mondom, hogy ha kevésnek érzitek a találkozókat akkor tenni is kell valamit... legegyszerűbb kicsiben kezdeni, 1-2 órára inkább ráér mindenki mint jóval többre ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell értük Pestre menni, csak ha utaltál, írsz, és kéred, hogy majd postázzák őket.(Nem árt helyesen kitölteni a profilt, ha esetleg változik valami az adataidban) ;)

Amúgy nem csúfítja a matrica a kocsit. :D Nekem is fent van. És B vectra szintúgy. Amúgy Ha az a következőd, akkor grat! :P

Link to comment
Megosztás:

Nem kell értük Pestre menni, csak ha utaltál, írsz, és kéred, hogy majd postázzák őket.(Nem árt helyesen kitölteni a profilt, ha esetleg változik valami az adataidban) :D

Amúgy nem csúfítja a matrica a kocsit. :D Nekem is fent van. És B vectra szintúgy. Amúgy Ha az a következőd, akkor grat! :D

Volt a kadetten is matrica 4 is de a vectra túl szép, hogy összeragacsozzam ;)

Jaja, már lefoglalóztam, hétfőnhozom el :P Lesz rajta egy kis munka de jó autó :D (munka: full sony xplod hangcucc erősítővel mélyládával együtt, xenont kap a tompítitt-távolsági-ködlámpa is, kap egy radar-lézer detektort és egy új gsm alapú motorindítós/klíma bekapcsolós távirányítós riasztót és kész is :D )

Link to comment
Megosztás:

"tenni kell valamit"

na igen,ezen van a hangsúly :D

Igen, mert itt írni, hogy nincs tali az nem old meg semmit... parkolóban állni sem a legjobb főleg ilyenkor már de bőven ki lehet bírni és ki tudja... parkolóban állva megszületik a nagy ötlet, hogy hogyan tovább ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.