Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Ja !Még valamit.

"Opel Club, Debrecen.Észak-Alföld (Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

- Megalakulás előtt - "

Mi az, hogy megalakulás előtt? Már rég utána vagyunk. Hol van már a tavalyi hó? Ki kellene javíttatni!!!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nos igen, nekem a medál mára már állandósult a a nyakamban (13-as van rajta)

De Rulezke nekünk nincs mitől tartanunk, hisz ez a boszik napja! :)

A csak egy B betű, nem 13... :blink: De mindegy mert így is azt jelenti: B, mint Boszi... :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy mától kezdve Nyuszi a főnök, iogy megszavazza magának a fizuemelést. Tuti térden állva könyörgött a főnök, hogy hadd adja át a posztját, ugye?? :) :) :lol:

Egyébként jó lenne, ha ténylge lenne természetfeletti hatalmunk..... :blink:

Kedves boszik!

A természetfeletti hatalmatokat nem tudnátok hasznosítani, hogy a kocsikám mielőbb meggyógyuljon? :D

Hiányzik!!!

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy mától kezdve Nyuszi a főnök, iogy megszavazza magának a fizuemelést. Tuti térden állva könyörgött a főnök, hogy hadd adja át a posztját, ugye?? :) :lol: :D

Nos, majdnem :blink:

A lényeg az volt, hogy sejtette, hogy mi a dörgés, mert csak későn jött be, aztán amikor bementem....azt mondta majd beszélni akar velem...szóval a fülébe jutott a dolog, és támogatja az ötletemet, mert szüksége van rám, csak az összegben nem állapodtunk még meg, de direkt jó nagy számot mondtam, hogy tudjon alkudni belőle :)

Szóval folyt köv hétfőn

Link to comment
Megosztás:

Nos, majdnem :)

A lényeg az volt, hogy sejtette, hogy mi a dörgés, mert csak későn jött be, aztán amikor bementem....azt mondta majd beszélni akar velem...szóval a fülébe jutott a dolog, és támogatja az ötletemet, mert szüksége van rám, csak az összegben nem állapodtunk még meg, de direkt jó nagy számot mondtam, hogy tudjon alkudni belőle :)

Szóval folyt köv hétfőn

Asszem az a hétfő még kemény lesz! Készülj rá fel! B)

majd gondoskodunk róla, hogy gyorsan menjen a dolog, és főleg....hogy szépen dolgozzanak! :D

A pajerós pedig rosszakat fog álmodni egy pár napig... hétig...... hónapig.... Azt hogy Opeles boszik szállnak felé seprűnyélen! :lol: :o

Köszönöm szépen...ez így szépen hangzik....

Olvastátok vbandit esetét? Szegényke...ő még durvábban járt...pedig "csak" egy polo-val találkozott! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szép Jó Reggelt mindenkinek!!!

Marhára jól esett, hogy ma végre nem kellett 4.30-kor kelnem.... :blink:

Mondjuk még így sem pihentem ki magam...de ez mellékes. Nem szeretek korán kelni...

Nagyon mocsok idő van.... mondjuk az eső nem esik, de a nap se süt. borult az ég...

Átvészeltétek a tegnapi napot? MIndenki túljutott pének 13.-án sikeresen?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.