Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Bizony hogy nincs, szóval ha kell valakinek a könyv csak üzenjen.

Ja és még mielőtt rosszra gondolnál, nem összetört a kocsi hanem eladtam. Kicsit fájt a szívem de muszáj volt.

:lol:

Szegény Lajos, együttérzek veled, és venned kellet egy rossz H-Asztrát, vagy C-Mercit. :-((

:-DDDDDDDDDD

Link to comment
Megosztás:

Ó nem nem, Endlos a helyzet ettől kicsit egyszerűbb. Mindösszesen csak munkanélküli lettem. És az első amit pénzé tudsz tenni a kocsi. Mármint az enyém az volt . Ha hiszed ha nem 2 percig volt fent a hsználtauto.hu-n és már hívtak is pestről.

Szóval ennyi.És korán sem olyan mókás a helyzet mint azt gondolod.

Link to comment
Megosztás:

Bizony hogy nincs, szóval ha kell valakinek a könyv csak üzenjen.

Ja és még mielőtt rosszra gondolnál, nem összetört a kocsi hanem eladtam. Kicsit fájt a szívem de muszáj volt.

:lol:

meg sem fordult a fejemben,hogy összetörted. egy F16-os pilóta nem hibázik :lol:

tudom hogy nehéz helyzetben vagytok,teljesen megértem az eladást.

remélem hamar találsz munkát!

Link to comment
Megosztás:

Ha hiszed ha nem 2 percig volt fent a hsználtauto.hu-n és már hívtak is pestről.

Miért ne hinném? Gondoltam, kicsit feldobom a labdát, de ezek szerint most nem éppen alkalmas pillanatban, bocsi.

Mondjuk én nem féltelek, jobb melód lesz, mint az előző volt.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Itthon vagyok. Aktívan pihenek.

Múlt kedden vigyorogva jöttem ki a mandula műtét után a műtőből, aztán még 1 órán át tartott ez az állapot.

Azóta fáj, ha nevetek, de már egyre kevésbé.

Kedden voltam kontrolon, minden rendben a sebnél. Szombaton házidoki, addigra meg a korábban kialakult dolgoknak is el kéne múlnia.

Eddig nem biztos, hogy elmúltak. Pihenés közben ugye nehezen jár a lábam, hogy tudjam, hogy bírok járni.

Link to comment
Megosztás:

Rendbe jön az ,tuti!A forralt bor felváltva hideg sörrel biztos jól hatna rá. Az olyan a toroknak mint a testnek a szauna! :lol:

Húbazd komoly vagy :-/

Te megcsinálnád? :-)

Luidszinak meg annyit mondanék, habár nemhiszem, hogy olvasni fogja, ritkán jár erre. És tudom, hogy ezzel most nem segítek a te bajodon, de én direkt emiatt tartom a régi autót. Az esetleges munkanélküliség esetén nem kell eladni, mert a fenntartása minimális. Sőt jövőre már nem hobby autó kategóriába tartozik Bull, hanem Veteránként még kevesebb lesz az éves biztije. (kb. 10E Ft) Így nem vész kárba a sok munka, amit az ember bele fektet, hogy saját ízlésére alakítsa az autót. Persze ez nem érvényes mindenkire, pl. a TEVA-dolgozóknak majdnem biztos a sorsuk :-))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.