Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Szerintem jó választás a H Astra Caravan,nekem is az tettszik a H sorozatból( a 3 ajtós GTC-n kivül persze),a 4 ajtós szép,az 5 ajtós nekem nem tecc!

Viszont a magam részéről dízelt biztos nem vennék.

Már nincs meg az olcsó üzemanyag előnye(kivéve,ha okosba nem tudsz szerezni),ezek az újabb csúcsig felhúzott dízelek már nem is olyan tartósak mint a régi szívók,ha a turbó részen valami romlik az sok pénzt elvisz.Mondjuk az Opel alkatrészek a többihez képest olcsóbbak ezt hozzá kell tenni.

Én inkább nagyobb benzinest vennék,és akkor még E85-el is járhatsz,ami olcsóbb mint a gázolaj.

Télleg van már Debrecenben olyan kút ahol árulják?

Mi is lenne az? E85?

Hát Audi 1,8T után tényleg családias lesz a Hasztra Dízel, bár mivel új autó, lehet, hogy még sportosabbnak is fogod érezni. Javasolnám neked, hogy itt fórumon belül keress olyan topicot, ahol konkrétan iesmi dolgokról van szó, és akkor esetleges típushibákról is tudakozódhacc, stb.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

na a képeket már megnéztem,de a youtube le van tiltva itt bent <_<

a kadett volt az apartman? :huh: :D

Akkor majd azt is lesd meg.

Ja, nem semmi a két csávó. Legurulnak pestről pénz nélkül, jó merszük van.

Link to comment
Megosztás:

otthon megnéztem :D a smart mókás :D

küldök priviben valamit <_<

Hát ha még élőben láttad volna milyeneket nyikkant, mindenkin a röhögőgörcs volt! :huh:

Ja, nem rossz, igazándiból csak azért nem tudtam értelmesen megforgatni mert szűk volt a hely, így is a harmadik körnél majdnem szegélyt fogtam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.