Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Igen pedig tegnap már úgy nézett ki, hogy pihenő egy időre. Elfelejtették befizetni a villanyszámlát de az eon nem felejtette el lekapcsolni és leplombázni a szakaszolót bár estére visszakapcsolták pedig kezdtem örülni, hogy szabad a hétvége és go Tokaj.

Hogy bírjuk? Hát be van kapcsolva a klíma fűtésre és van bent 21 fok szóval elviselhető.

Szia Sörös Sanyi!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

hamarosan?

én csak csekély néhány éve vagyok tag,de akkor is ezt mondtad :D most milyen fázisban tart? kiírtad a tendertet? <_<

Olyan fázisban, mint tavaly augusztusban. Akkor letettem, azóta csak március 15.-én lett beindítva. Node januárban. Hohohó! :D (Tudom, tudom, ez már a 4. január, ami hohohó :lol: )

Sanyi! júpíszí átvette a mantákat? Reklámban fognak szerepelni? :D

Ez a projekt még tárgyalás alatt áll, ezért a szerződéskötés, illetve a munka megkezdése időpontjáig nem áll módomban többletinformációt szolgáltatni a kedves érdeklődőknek. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ez a projekt még tárgyalás alatt áll, ezért a szerződéskötés, illetve a munka megkezdése időpontjáig nem áll módomban többletinformációt szolgáltatni a kedves érdeklődőknek. <_<

az új terelőszöveg :huh:

Sanyi,neked még mindig a 2600XT vga kártyád van? manapság elég még?

Link to comment
Megosztás:

Pedig fííííínom! Egyik cartársunknak jutott is belőle, épphogy kilátszódtak a xenonjai a füstfelhőből. :D

Legutóbb még nem láttam, hogy füstölne. Mióta füstöl?

hamarosan?

én csak csekély néhány éve vagyok tag,de akkor is ezt mondtad :huh: most milyen fázisban tart? kiírtad a tendertet? <_<

Na most te adod az ívet? :-DDDDDDD

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én tanácsot, vagy eligazítást szeretnék kérni, hogyan lehet fórumot, vagy témát, vagy ehhez se értek mit nyitni...., szóval kérdést feltenni az itt Lakóknak?

Kibic vagyok az OPEL-ben, tizen évig audikat nyúztam, belefáradtam az öreg kocsi miatti izgalmakba és a folyamatos váratlan kiadásokba, Barátom nagy matematikus és azt szorozta ki évekkel ezelőtt, hogy OPEL-t venni nagyon okos. Amikor átérezte a parámat OPEL ASTRA H CDTi-t tanácsolta (kombi, mert abban férek el) 1 éveset, mert az már jól elvesztette az árát, 1.7-est, mert az az olcsóbb, meg azt lehet kapni sokat. Nagy a dilemma, eladtam az 1.8 T Quattro A4-emet a minap (13 éves volt) és most a fórum lakók tapasztalatain felszívva magam sodródnék kicsit irányítottabban az OPEL tulajdonosok tábora felé. Szeretném tudni, hogy jó-e az irány, nyugis megbízható családi autót szeretnék és az a 3M körüli ár amit képes volnék még kicsöngetni egy autóért. Amiben várnám a segítséget: szervíz tapasztalatok? dízel, vagy benzines? nyugodtan alszom-e majd? megvegyem-e a garanciát 2-5 éves koráig kb. 250 EFt)? mire kell odafigyelni vásárlásnál? félni kell-e a márkaszervízektől, hogy a fél kocsit kilopják? megy-e az 1.7 cdti (nem akarok nagyképű lenni, nagyon jó az 1.8 T-s audi, de meghalt a turbóm, már vagy egy éve, tudom milyen, ha esik a kilóméteróra az érdi emelkedőn és már nem akadok ki rajta) minden érdekelne... minden, amit egy leendő kocsivásárlót érdekelhet...

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nos kinek mi a jó, én tökéletesen meg vagyok elégedve az enyémmel és nem is kellene más autó.

Dízelben jó választás az 1.7 CDTi ami ugyebár Fiat MultiJet de van benne erőtartalék ugyanakkor ahhoz mérten alacsony a fogyasztása. További dolgokat nem tudok felőle de az egyik legjobban és talán legolcsóbban szerelhető autó -már ha egyáltalán van valami baja.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó választás a H Astra Caravan,nekem is az tettszik a H sorozatból( a 3 ajtós GTC-n kivül persze),a 4 ajtós szép,az 5 ajtós nekem nem tecc!

Viszont a magam részéről dízelt biztos nem vennék.

Már nincs meg az olcsó üzemanyag előnye(kivéve,ha okosba nem tudsz szerezni),ezek az újabb csúcsig felhúzott dízelek már nem is olyan tartósak mint a régi szívók,ha a turbó részen valami romlik az sok pénzt elvisz.Mondjuk az Opel alkatrészek a többihez képest olcsóbbak ezt hozzá kell tenni.

Én inkább nagyobb benzinest vennék,és akkor még E85-el is járhatsz,ami olcsóbb mint a gázolaj.

Télleg van már Debrecenben olyan kút ahol árulják?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.