Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

jól monjda az úr! <_< :huh:

Azzal egyetértek, hogy Gasztra gyárilag szebb, mint Ekadett, de konkrétan ez gép, a zöld szerintem bármely Gasztránál szebb. Ezeket mér nem lehet olyan jól megcsinálni. (szerintem)

És ez is egyéni véleényem, de a 2004-es Insignia terv iszonyat szép volt, ami viszont most Insignia néven kijött, az szerintem nagyon lepkefing. VW Jetta utánzat-verenytárs

Link to comment
Megosztás:

Azzal egyetértek, hogy Gasztra gyárilag szebb, mint Ekadett, de konkrétan ez gép, a zöld szerintem bármely Gasztránál szebb...

Én nem teljesen, két különálló korosztályú autóról van szó -mintha egy fiatal meg egy idősebb nőt hasonlítanál össze. Mindkettő szép a maga nemében.

Viszont az tagadhatatlan tény, hogy Opelék az F-ben tudták a legszebb "közép-sötét" zöldet kikeverni, legalábbis az én szememnek -tekintve a zöldre való színfóbiámat és nem azért mert az enyémé olyanra van kenve.

Link to comment
Megosztás:

jaaaa

csak mert a múltkor mikor indultunk haza a kenézytől,akkor előttem mentél,és vóóót némi korom <_<

és a xenon is stimmel :huh:

Kerül de attól sokkal-sokkal többet kapott. Mondom, hogy csak a fényszórói látszódtak ki valamennyire. De ha gondolod neked is tarthatok egy "elhitető" bemutatót...?

Link to comment
Megosztás:

elhiszem inkább :D

még jópár éve,haverom malac passat 1.6tdije motorgenerál előtt olyan szinten füstölt,hogy nyomtál egy padlót,és már jött is a gömbvillám <_< :D

autókáztunk,pont akkor mentek szerenádozni az iskolások,lovasszekérrel,ahogy előztük őket,a keménylegények mutatták,hogy nyomjátok nekiiiiiiiiii

hát megtettük.

utána az egyezményes jelek alapján kommunikáltak,és ötleteket adtak,hogy mit csináljunk anyukánkkal :huh:

naaaggyonnnn durván füstölt a gép.óra szerint 490e km volt akkor benne :D

Azt mondta a srác,hogy sokszor csak akkor vette észre,hogy megint megette az olajat,amikor már világított az olajnyomás-visszajelző :lol:

amúgy meg a generál óta még mindig megy :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.